שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חשד: שוטר אנס שוטרת במהלך בילוי בביתו
  המחלקה לחקירות שוטרים בודקת חשד לפיו שוטרת נאנסה במהלך בילוי בביתו של שוטר אחר. השוטרת סיפרה בתלונתה כי שתתה יין עם החשוד, וכאשר נרדמה - נאנסה

  המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) עצרה שוטר סיור ממחוז ירושלים בחשד שאנס שוטרת אחרת במהלך בילוי משותף. המשטרה מסרה היום (ד') כי המקרה אירע, על פי החשד, בעת בילוי בביתו של השוטר. החשוד הכחיש את החשדות המיוחסת לו.

   

  לפני שלושה ימים הגישה השוטרת תלונה למח"ש וסיפרה כי עמיתה, שוטר סיור באזור הר הבית, אנס אותה. מהתלונה עולה כי השוטר הזמין כמה מחבריו לעבודה לביתו, שם שיחקו משחקים, שתו ייין ועישנו נרגילה.

   

  השוטרת סיפרה כי בשלב מסוים של הערב היא נרדמה, בעודה בגילופין. לבסוף התעוררה, כשהרגישה כאב, וראתה את החשוד גוהר מעליה. החשוד אמר בתגובה כי השוטרת שיתפה עימו פעולה.

    

  השוטר הובא לדיון בבית משפט השלום בירושלים, שהחליט להאריך את מעצרו ביומיים. מח"ש ממשיכה לחקור את נסיבות המקרה.

   

  ממשרד המשפטים נמסר כי "פרטי החקירה נאסרו תחילה לפרסום על ידי בית המשפט לבקשת החשוד, אולם מח"ש עתרה להתרת פרסום הפרטים. זאת, לנוכח החשיבות הציבורית הרבה בפרסום אירועים כאלה, בין היתר, בשל הצורך לפתוח את האפשרות, הקיימת בתיקים מסוג זה, לעודד מתלוננות פוטנציאליות נוספות. לכן, קיבל בית המשפט את בקשת מח"ש להתיר את פרסום הפרשה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים