שתף קטע נבחר

חשד: בן 62 אנס ילדות שהכיר באיי.סי.קיו

המשטרה עצרה סב לשלושה מהוד השרון, בעקבות תלונה של נערה בת 16, שעמה קיים יחסי מין. המשטרה הגיעה לעוד עשרות ילדות ונערות, שעמן היה בקשר

תושב הוד השרון 62, אב לארבעה וסב לשלושה, נעצר בחשד שאנס וביצע מעשי סדום בילדות ובנערות שהכיר באיי.סי.קיו. במשטרה אומרים כי הצליחו להגיע באמצעים טכנולוגיים שונים לעשרות ילדות ונערות בנות 11-18 שהיו בקשר עם החשוד.

 

החקירה החלה בעקבות תלונה שהגישו הורים לנערה בת 16 ביחידת נוער חשיפה של היחידה המרכזת במחוז מרכז. ההורים סיפרו שהבחינו בשינוי ההתנהגות אצל בתם והחלו לדובב אותה עד שסיפרה שהכירה אדם באיי.סי.קיו, ובמהלך ההתכתבות החליפו מספרי טלפון ובהמשך נפגשו. היא סיפרה שהאיש התחזה לאדם אחר, שכנע אותה לקיים איתו יחסי מין וביצע בה מעשה מגונה. ההורים גילו כי עוד לפני כן סיפרה בתם על הדברים לאחותה הצעירה ממנה.

 

בעקבות התלונה נגבתה עדות מהנערה והיא חזרה על הדברים וסיפרה שבמהלך הקשר בינה לבין החשוד היא יצרה בו תלות והוא שכנע אותה לקיים איתו יחסי מין לאחר שהבטיח לה ש"זה יתרום לבטחון העצמי שלה".

 

ראש משרד נוער חשיפה, רב-פקד רויטל קרקו, מספרת: "בעקבות התלונה עלה החשד שהמתלוננת היא לא היחידה שנפלה קורבן לחשוד. פתחנו בחקירה סמויה והפעלנו את כל האמצעים העומדים לרשות הימ"ר. במהלך החקירה הגענו לעשרות נערות וילדות בגילאי 11-18 שהיו בקשר עם החשוד. בכל המקרים, הקשר החל באיי.סי.קיו כשהחשוד מתחזה לאחר, עבר לשיחות טלפון ואנו חושדים שהיו נערות נוספות שנפגשו איתו ונפלו קורבן למעשים מיניים. בכל הקשרים שיצר היו שיחות רבות הן בטלפון והן באיי.סי.קיו ויצירת תלות של הנערות בחשוד".

 

אתמול החקירה הפכה מסמויה לגלויה. החשוד נעצר לחקירה והמחשב בביתו נתפס. הוא נחקר על הנערה בת ה-16 וטען שיחסי המין היו בהסכמה. למרות טענותיו מבהירים במשטרה כי עדיין מדובר בעבירה מכיוון שמדובר בקטינה. בבדיקת עברו של החשוד התברר שאין לא עבר פלילי אך תלויה נגדו תלונה והוא חשוד שביצע בביצוע מעשה מגונה בקולגה לעבודה.

 

רפ"ק קרקו אומרת כי הם נדהמו מכמות הילדות והנערות שהיו בקשר עם החשוד ומעבר לקשר בצ'אט מסרו מספרי טלפון. הגענו לנערות מכל חלקי הארץ מהדרום הרחוק ועד הצפון הרחוק. "כדאי מאוד שהורים ישגיחו על הילדים ויבהירו להם את הסכנות ובמיוחד לא למסור מספרי טלפון וכתובות שלהם".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סבא. החשוד באונס היום בידי השוטרים
צילום: אבי מועלם
מומלצים