שתף קטע נבחר

מלונות אפריקה קונה מלון בגרמניה ב-3.75 מיליון אירו

החברה חתמה על מסמך הבנות לרכישת מלון העסקים "אמברוסינו" השוכן בעיירה שוויברדינגן, שליד שטוטגרט. המלון כולל 114 חדרים ויהיה מוכן להפעלה בתוך 3 חודשים ממועד השלמת העיסקה

חברת מלונות אפריקה ישראל מרחיבה את פעילותה גם למערב אירופה. החברה חתמה על מסמך הבנות לרכישת מלון עסקים בסמוך לשטוטגרט, בעלות של 3.75 מיליון אירו.

 

מדובר במלון העסקים "אמברוסינו" השוכן בעיירה שוויברדינגן, שליד שטוטגרט, גרמניה. המלון כולל 114 חדרים, אולמות אירועים, מסעדה, בר וספא המכיל חדרי סאונות, בשטח כולל של 6,460 מ"ר ויהיה מוכן להפעלה בתוך 3 חודשים ממועד השלמת העיסקה אותה מלווה עו"ד אבי בן יעקב ממשרד עו"ד וקסלר ברגמן.

 

בחודש ספטמבר אשתקד רכשה החברה שטח להקמת מלון מרפא בעיר קיסלובודסקי ברוסיה תמורת 5.5 מיליון דולר. לאחרונה רכשה החברה 2 נכסי מקרקעין, המיועדים להקמת בתי מלון נוספים בעיר בהשקעה כוללת של 9 מיליון דולר.

 

מימון מלא מגוף זר תמורת שעבוד המלון

המשנה למנכ"ל מלונות אפריקה ישראל, שמוליק שי, מסר כי הרכישה תיעשה באמצעות מימון מגוף פיננסי זר אשר יעמיד לחברה את מרבית הסכום כהלוואה מובטחת בשעבוד המלון. שי ציין כי מלון העסקים שוכן בלב אזור תעשייה, לוגיסטיקה ופיתוח גדול, במרכזו מחלקת הפיתוח העולמי של מפעלי BOSCH ומפעלי תעשייה נוספים המעסיקים אלפי עובדים.

 

מנכ"ל מלונות אפריקה ישראל, אריאל קפון התייחס הבוקר לרכישה ואמר כי "עם התבססות המשק העולמי ככלכלה גלובאלית, נוצר צורך גובר של אנשי עסקים במלונות ייעודיים ולא רק בערים הגדולות. אשר על כן, בדיוק כמו שבארץ אנו משלימים עכשיו את בניית הקראון פלזה סיטי סנטר במגדלי עזריאלי, כמלון עסקים ייעודי, כך אנו בוחנים נכסים מתאימים לפעילות כמלונות עסקיים ברחבי אירופה.

 

חברת מלונות אפריקה ישראל שייכת לקבוצת אפריקה ישראל להשקעות שבשליטת איש העסקים לב לבייב. החברה נוסדה ב- 1992 ועוסקת בהפעלה וניהול של בתי מלון ואתרים תיירותיים, בארץ ובעולם. בישראל, מנהלת החברה את רשת מלונות הולידיי אין, המייצגת 9 בתי מלון תחת שלושה מותגים: קראון פלאזה, הולידיי אין והולידיי אין אקספרס.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אריאל קפון - מנכ"ל, מלונות ייעודיים לאנשי עסקים
מומלצים