שתף קטע נבחר

אשתו של רומן זדורוב מבקשת תרומות

אולגה זדורוב פרסמה באתר אינטרנט בשפה הרוסית את מספר חשבון הבנק שלה, כדי שהגולשים יוכלו לתרום ולסייע למצבה הכלכלי הקשה של משפחתה. "בזבזתי את כל החסכונות שלי ועכשיו אני חיה על חשבון ההורים שלי"

"כל יום אני מתמודדת מחדש עם המחשבות הרעות, מנסה שלא להיכנס לדיכאון, משכנעת אותי שבסוף יהיה לזה סוף טוב. בזבזתי את כל החסכונות שלי, אני ובני חיים בבית של הוריי ואוכלים על חשבונם". כך אמרה היום (ו') ל-ynet אולגה זדורוב, אשתו של רומן זדורוב, שהואשם ברצח הנערה תאיר ראדה בקצרין.

 

אולגה זדורוב פרסמה באתר אינטרנט בשפה הרוסית את מספר חשבון הבנק שלה כדי שהגולשים יוכלו לתרום ולסייע למצבה הכלכלי הקשה. בנוסף פורסם באתר סקר לפיו רוב המשיבים, דוברי השפה הרוסית, מאמינים בחפותו של רומן זדורוב."שילמתי לעורך דין את כל מה שיכולתי. עכשיו אני מנסה שלא לחשוב איך אשלם לו בעתיד. בגלל כל הנסיעות לבית המשפט לא יכולתי לחזור לעבודה אחרי חופשת הלידה של הבן, שהיום הוא בן שלושה חודשים וחצי".

  

עוד סיפרה אולגה שלאחר פרסום דבר מעצרו של בעלה, רבים מתושבי קצרין, רובם עולים ממדינות חבר העמים, ביקשו את מספר חשבון הבנק, מכיוון שידעו שמשפחתה נקלעה למצוקה כלכלית. "הכסף ממש לא מספיק לי ואני ממשיכה לחיות על חשבון ההורים שלי".

 

לפגישות עם בעלה, היושב בבית המעצר היא מעדיפה שלא לקחת את בנה התינוק. "כשאני באה לבקר את בעלי אני לא מביאה את הבן שלנו, אלא רק את התמונות שלו. רומן אמר לי שהוא מפחד להתרגש יותר מידי. מאז שהתחתנתי לא נפרדתי ממנו לשנייה ולא חשבתי שנגיע למצב כזה. אני מרגישה בודדה וחסרת אונים".

 

אולגה הוסיפה כי עד שבעלה נעצר חשבה כי היא אזרחית מהשורה ולדבריה, היא תמיד סמכה על הממסד ועל המשטרה. "אולי זה חטא לומר שאני שונאת מישהו או משהו, אבל אני חייבת להגיד שעכשיו אני ממש שונאת את המשטרה. האמנתי בהם תמיד אבל עכשיו אני ממש לא סומכת עליהם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אולגה זדורוב. מנסה לא להיכנס לדיכאון
צילום: אביהו שפירא
רומן זדורוב. הואשם ברצח
צילום: חגי אהרון
באדיבות אתר בסדר
הסקר באתר בשפה הרוסית
באדיבות אתר בסדר
מומלצים