שתף קטע נבחר

ככה זה כשאוהבים: סלקום תעלה מחירים ב-4.3%

פרסום ראשון: החברה תעלה מחירים ב-6 במארס בעקבות "שחיקת התעריפים המתמשכת". מצטרפת לפלאפון ולפרטנר שכבר הודיעו על עליית מחירים השנה

זה היה צפוי, ועכשיו זה כבר רשמי. אחרי פלאפון ופרטנר, גם חברת סלקום יוצאת במהלך של העלאת מחירים ללקוחותיה. כך נודע ל-ynet. בסלקום אישרו את הידיעה ומסרו כי ההעלאה תיכנס לתוקף ב-6 במארס בעקבות "שחיקת המחירים המתמשכת". מדובר בעלייה של 4.3% בממוצע ללקוחות פרטיים ו-5.2% בממוצע ללקוחות עסקיים.

 

עליית המחירים היתה צפויה, לאחר שכאמור המתחרות שלה כבר עשו זאת השנה - פלאפון בינואר ופרטנר בתחילת

מרץ. הסיבה לעליית המחירים היא ההורדה הנוספת במחירי הקישוריות בתחילת מרץ בשיעור של 10.5%, וגם יישום הוראת שר התקשורת לפרסם הודעה לפני המעבר לתא הקולי - דבר שהביא לירידה ניכרת בהכנסות החברה.  ברבעון השלישי של 2006 נרשמה שחיקה של 4.9% בהכנסות סלקום, מגמה שנמשכה גם ברבעון הרביעי, בו נשחקו הכנסות החברה בשיעור של 7.7%.

 

מסלקום נמסר, כי הודעות ללקוחות יתפרסמו בעיתונות במהלך השבוע הקרוב וכן בחשבוניות. כמו כן נמסר, כי ההעלאה לא תכלול sms מזדמן, mms מזדמן, תעריפי גלישה ולקוחות שהצטרפו לחברה בשלושת החודשים האחרונים.

 

זו הפעם השנייה בחצי השנה השנה האחרונה שסלקום מעלה מחירים. הפעם האחרונה היתה ב-15 באוקטובר 2006, אז העלתה החברה את תעריפי זמן האוויר לשליש מלקוחותיה בשיעור ממוצע של 4%.  

 

לסלקום יש כ-2.8 מיליון מנויים.


פורסם לראשונה 25/02/2007 14:26

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סיון פרג'
עמוס שפירא, מנכ"ל סלקום
צילום: סיון פרג'
מומלצים