שתף קטע נבחר

"אני יודעת לעשות הכל"

קבלו את אורנה דץ מודל 2007: עצמאית, מאושרת ומצוידת במקדחה. ב"הום סנטר" חשבו שזה מצדיק לתת לה קמפיין

 
דודו, פנה דרך! אורנה דץ אמנם לא נכנסת לסרבל האדום, אבל לצד המהפך האישי שהיא עוברת, ואולי בגללו, היא נבחרה לפרזנטורית של "הום סנטר". המוטו: גם לבית דרוש פייס ליפטינג. או כמו שניסחה ליאת אשורי, הסטייליסטית הצמודה: "לדודו יש איכויות משלו". דץ עצמה מעידה על יכולות מגוונות: "אני יודעת לעשות הכל. לנגר ולקדוח ולדפוק מסמרים ולהחליף מנורות. נשים לא צריכות להיות תלויות באף אחד. הן צריכות לדעת לעשות הכל".
 
בגיל 42, עם סטטוס חדש, לראשונה לקראת אלבום סולו ועונה שנייה בטלוויזיה עם "המראה", מי שהייתה בעברה הרחוק מלכת היופי של חולון-בת ים, באה לסט כשהיא מצוידת בעקבים של 12 סנטימטרים ואנרגיות של תיכוניסטית. בין פיזוז ונפנוף של השמלות המעוצבות היא התעקשה שלדגמן, למרות החיטוט התקשורתי זה סוג של בונוס: "לא צריך לדבר, להנחות, לשיר ולשעשע. את עומדת, עושה פוזות, אנשים מצלמים אותך וזהו, בעיני זו העבודה הכי קלה".
 
איך היא מרגישה עם ההתעניינות בחיים שלה אחרי הפירוק? "אני בן אדם מאוד פרטי. כשאני על הבמה, אני שם עד הסוף. אבל כשאני יוצאת, זה נורא מפריע לי. אני מבינה שזה חלק מהחיים, אנשים רוצים לדעת מה קורה איתי, אנשים נורא אוהבים לחיות את החיים של אחרים". אורנה פורחת? "אני תמיד פורחת. תמיד עשיתי את מה שאני אוהבת לעשות, אבל עכשיו אני עושה רק את מה שאני אוהבת".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יהונתן צור
גם היא היתה מלכת יופי. דץ
צילום: יהונתן צור
לאתר ההטבות
מומלצים