שתף קטע נבחר

עוד תלונה נגד ח"כ מרציאנו: איים על צלם בפאב

צלם התלונן במשטרה שח"כ מרציאנו סימן לו בתנועה מאיימת "תיזהר ממני" כאשר צילם אותו במהלך הבילוי במועדון ה"ריו". דוברו של מרציאנו: "הח"כ לא יפריע לחקירת המשטרה"

האם ח"כ מרציאנו הולך ומסתבך? נגד ח"כ יורם מרציאנו הוגשה תלונה נוספת על-ידי צלם שנכח אמש (ה') בפאב "ריו" בהרצליה, הטוען שמרציאנו איים עליו עוד לפני הקטטה במקום. עוד טען הצלם כי הותקף על-ידי אחד מחבריו של מרציאנו.

 

הארוע שבו לכאורה היה מעורב הצלם התרחש עוד לפני הקטטה המדוברת: הצלם שהגיע למועדון ראה את ח"כ מרציאנו וכמה מחבריו והחל לצלם אותם. לטענת הצלם - הדבר לא מצא חן בעיני החבורה ומרציאנו הניף אצבע לעבר הצלם וסימן לו "תזהר ממני". בנוסף טוען הצלם שאדם שבילה עם מרציאנו במקום ניגש אליו ותקף אותו.

 

תלונתו של הצלם הוגשה בנוסף לתלונת המאבטח במועדון, שטען כי מרציאנו תקף אותו. במהלך חקירת התלונות ההדדיות של המאבטח ומרציאנו נתפסו סרטי הצילום ממצלמות האבטחה. אדם שראה את הצילומים אומר כי בהתנהגות המתועדת בהם ח"כ מרציאנו "לא יוצא טוב" וכי ההתנהגות אינה הולמת חבר כנסת ולא כל אדם אחר המגיע לבילוי במועדון.

 

תומר, אחד מבעלי מועדון ה"ריו" סירב להתייחס לפרשה: "אני לא יכול למסור פרטים. אין לי מה להגיד. בסוף כולם יידעו הכל. המאבטחים היו בסדר ופעלו בסדר וגם אנחנו פעלנו בסדר. עובדה שלא סגרו את המועדון והוא עובד. אנחנו משתפים פעולה עם המשטרה בכל נושא החקירה".

 

מקורביו של שר הביטחון, עמיר פרץ, סירבו להתייחס לתקריות שבהן נקשר שמו של ח"כ יורם מרציאנו, המשמש גם כיו"ר מטה הבחירות של פרץ. בתשובה לשאלת ynet האם יש בכוונת פרץ להחליף את ראש המטה שלו, נמסר: "אנחנו לא עוסקים בזה, ואין לנו שום כוונה להגיב".

 

כזכור, התקרית המביכה של ח"כ מרציאנו החלה כאשר ניסה לצאת ממועדון שבו בילה במרינה בהרצליה והתעמת עם מאבטחי המקום. בשלב מסוים, כך אישרה המשטרה, העימות אף הידרדר לתגרת ידיים. השוטרים שהוזעקו למקום ניסו להרגיע את הרוחות, ולאחר דין ודברים עם הצדדים חזרו כלעומת שבאו. אחד המאבטחים הגיש תלונה נגד חבר הכנסת ומרציאנו הגיש תלונה נגדית.

 

סטודנט שהיה עד לתקרית סיפר ל-ynet על מרציאנו: "הוא התחיל לצעוק ולהשתולל, ואמר 'לא צריך לתקוף ככה איש ציבור, אנשים ילמדו שמתנהגים יפה לאיש ציבור'. הוא הזמין ניידת משטרה, ולמקום הגיעו שלוש ניידות. באתי אליו, חיבקתי אותו ואמרתי לו שיירגע", הוסיף הסטודנט.

 

יצוין כי העובדה שהמועדון לא נסגר בצו מינהלי של המשטרה יכולה להצביע על כך שהמאבטחים ובעלי המועדון פעלו כראוי במהלך הקטטה. במקרים קודמים של קטטות במועדונים המשטרה נקטה ביד קשה ונהגה לערוך שימוע מהיר לבעלי המקום ולהוציא צו סגירה מנהלי ל-30 ימים.

 

 דוברו של ח"כ מרציאנו מסר בתגובה: "ח"כ מרציאנו יאפשר למשטרה לחקור את כל האירוע על כל היבטיו עד תומו ולא יפריע למהלך החקירה עד שתסתיים".


פורסם לראשונה 01/03/2007 22:27

 

בהכנת הידיעה השתתף אטילה שומפלבי
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דלית שחם
ח"כ מרציאנו
צילום: דלית שחם
מומלצים