שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  האזרחים דיווחו, אבל הגופה צפה בירקון יממה
  כמה זמן צריכה המשטרה כדי לאתר גופה שצפה בירקון? בשישי בצהריים התקשר אזרח ודיווח. השוטרים הגיעו ולא מצאו דבר, עד שלמחרת בבוקר התקשר אזרח נוסף ודיווח על הגופה הצפה. הפעם המודיע נשאר, עד שהשוטרים הגיעו והגופה הועברה לבדיקת נסיבות המוות

  משטרת מרחב דן חוקרת את זהות גופת אדם שהתגלתה היום (שבת) צפה בנחל הירקון. הגופה, של אלמוני בשנות השלושים לחייו, הועברה למכון לרפואה משפטית באבו כביר על מנת לקבוע את סיבת המוות.

   

  במשטרה יחקרו בין היתר, מדוע עברה יממה, מאז שהתקבלה ידיעה מאזרח על גופה שצפה בנחל סמוך לאיצטדיון הכדורגל ברמת גן ועד שהגופה נמצאה הבוקר. לפי רישומי המשטרה, ביום שישי בצהריים התקבל דיווח על הגופה. ניידת סיור של משטרת מרחב דן הגיעה למקום הדיווח, אולם המודיע לא היה במקום. השוטרים לא הצליחו לאתר את הגופה. 

   

  הבוקר סמוך לשעה 09:00 שוב דיווח אזרח על כך שגופה צפה באותו מקום. הפעם האזרח חיכה למשטרה והצביע להם בדיוק היכן מסתתרת הגופה. השוטרים נעזרו בצוות של מכבי האש בתל אביב ולאחר כשעה משו את הגופה. 

   

  פתולוג משטרתי מצא בבדיקה ראשונית, כי אין סימני אלימות על הגופה. כאמור, הגופה תנותח כדי לקבוע האם מדובר במוות כתוצאה מביצוע פשע, התאבדות, אדם ממאגר הנעדרים שבידי המשטרה, או מוות מסיבה אחרת.  

   

  במשטרה אמרו בתגובה, כי ניידת נשלחה למקום, אך השוטרים לא מצאו דבר ומאחר והמודיע לא אותר, לא היה ניתן לאמת את המידע. כאשר הגיע דיווח נוסף, הוא נבדק שוב ולבסוף הגופה נמצאה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים