שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בן זקן: לוזון מקלל בשידור חי, אז מה רוצים ממני?
  הבעלים של אשדוד זעם על החלטת תובע ההתאחדות להעמידו לדין: "זה סמלי שהיום נכנס יו"ר התאחדות חדש. עוד נתגעגע לאיצ'ה מנחם"

  תובע ההתאחדות לכדורגל, שלום אבן עזרא, הגיש הבוקר (א') כתב אישום נגד ג'קי בן זקן, בעליה של מ.ס אשדוד, בגין העלבת וביזוי המערכת המשפטית של ההתאחדות והתנהגות בלתי הולמת בנסיבות מחמירות. עד היום חיפשו במסדרונות איצטדיון רמת גן פירצה שתאפשר להם להעמיד את בן זקן לדין, אך לא הצליחו לעשות כן משום שהוא אינו רשם כבעל תפקיד רשמי במועדון.

   

   

  בסופו של דבר נמצאה הדרך לנסות ולמצות עם בן זקן את הדין, לפחות מבחינת ההתאחדות, מאחר והוא עונה על הגדרת המונח "פרט", כמוגדר בתקנון, מאחר והוא בעצמו הודה כי הוא נשיא הקבוצה והספונסר הראשי שלה. גורם בהתאחדות אמר ל-ynet: "הוא מעיד על עצמו כבעל תפקיד ועשה זאת מספר פעמים. אי אפשר ללכת עם ולהרגיש בלי. אי אפשר לתקוף את ההתאחדות בכל פעם ומצד שני לא לשאת בעונש כמו כל אדם אחר".


  בן זקן על אבן עזרא: "אני לא יודע מי האיש הזה בכלל" (צילום: ראובן שוורץ)

   

  בן זקן תקף את אנשי ההתאחדות, כשנכח בדיון המשמעתי של אלון חזן ביום רביעי האחרון. בין היתר הוא אמר: "הדיינים משרתים את מדיניות האנשים שיושבים בהתאחדות והם צריכים להצדיק את המשכורות שלהם. הם מביישים את המקום... הכל פה מכור". בהתאחדות ראו את הדברים הללו בצורה חמורה וגם מ.ס אשדוד תועמד לדין באחריות שילוחית למעשיו של בן זקן.

   

  בן זקן: "התובע קיבל הנחייה לסתום לי את הפה"

  היום הגיב בחריפות בן זקן על ההחלטה להעמידו לדין. בן זקן אמר ל-ynet: "אני לא יודע מי האיש הזה בכלל, הוא עוד אחד מהמשוטטים למיניהם בהתאחדות. אני מבין שהוא עושה דברם של אחרים בהתאחדות וקיבל הנחייה לנסות ולגרום לי לסתום את הפה. כנראה שמה שאני אומר לא נעם לאזניהם של חלק מאנשי ההתאחדות לכדורגל, אז עם כל הכבוד הם לא יכולים להעמיד אותי לדין כי אני לא בעל תפקיד במערכת".


  אבי לוזון. בן זקן: "הוא המודל שלי ושל כולנו" (צילום: יועד כהן)

   

  על הטענה של ההתאחדות לפיה עצם העובדה שהוא מגיב בשם הקבוצה מאפשרת את העמדתו לדין אמר בן זקן: "אני אוהד מן המניין. אני בטוח שכאשר הם רוצים למצוא פרצות הם ימצאו פרצות, אבל לפני שיעמידו אותי לדין אני אוהד של מ.ס אשדוד ושל הכדורגל הישראלי, שלוקח דוגמא מיו"ר ההתאחדות אבי לוזון, שנכנס היום לתפקידו. אם הוא מרשה לעצמו לקלל שופטים מול מסך הטלויזיה ולהגיד 'בן זונה' בשידור חי כשכל צופי הכדורגל רואים ואף אחד לא מזמין אותו לדין אז מה רוצים ממני? הוא המודל שלי ואמור להיות המודל של כולנו. אחרי שיעמידו אותו לדין שיקראו לי ואני כבר אבוא לבד. אני מכיר את הדרך".

   

  בן זקן הוסיף: "זה הכדורגל הישראלי. לאן אנחנו הולכים? זה אבסורד וממש סמלי שהיום נכנס יו"ר התאחדות חדש וזה רק מראה לנו לאיזה כיוון ההתאחדות הזו הולכת ואיך הכל יתנהל בשנים הקרובות. אנחנו עוד נתגעגע לתקופת איצ'ה מנחם".

   

  בהתאחדות עדיין שוקלים באם להעמיד לדין את מוסא סאנוגו ממכבי נתניה, ששלח יד למבושיו של יניב לוזון במהלך ה-1:2 של קבוצתו מכבי נתניה על הפועל פתח תקווה. בנתניה כבר הודיעו כי הם מתכוונים להעניש את סאנוגו וייתכן כי בהתאחדות יסתפקו בכך. כמו כן נבדקת האפשרות להעמיד את סולי צמח ממכבי פתח תקווה לדין, עלסמך צילומי ynet שתפסו את העימות בינו לבין יואב זיו מבית"ר ירושלים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים