שתף קטע נבחר

הוצת רכבו של עיתונאי שתמך במועמדת הדרוזית

"תודה רבה לאנג'לינה פארס", כתב עורך ובעל עיתון בגליל. הוא הבהיר שאינו מביע עמדה לגבי המועמדת לתחרות מלכת היופי - אך תקף את מנהיגי העדה, שיצאו נגדה. אמש רכבו הוצת

ככה ייעשה לאיש שייקרא לבדק בית בעדה הדרוזית. סמאר חיר, עורך ובעל מקומון המופץ בגליל, משוכנע כי אלמונים הציתו אמש (יום ג') את רכבו בעקבות מאמר שפירסם בשבוע האחרון בנוגע לאנג'לינה פארס, הצעירה הדרוזית שביקשה להתמודד בתחרות מלכת היופי.

 

מכוניתו של חיר עלתה אתמול באש, סמוך למערכת העיתון, וחוקר דליקות שהגיע למקום קבע כי אכן מדובר בהצתה. "אנו בוחנים את החשדות של בעלי העיתון, אך במקביל נבחנים כיווני חקירה נוספים", אמר ל-ynet סגן ניצב אילן סרדל.

 

בשעת ההצתה, לקראת חצות אתמול, שמע חיר פיצוץ עז סמוך לבניין המערכת ומיהר לרדת לרחוב. "במקום כבר התקבצו שכנים, שגרים בסמוך. פתאום הבחנתי שמדובר ברכב שלי. אחרי שכיבינו את האש התחלתי לחשוב מי היה יכול לעשות זה זה, ומיד עלה לי בראש שזה בגלל מה שכתבתי על אנג'לינה", הוא מספר.

 

במאמר שפירסם חור בסוף השבוע האחרון תחת הכותרת "תודה רבה אנג'לינה פארס", הוא מתח ביקורת על מנהיגי החברה הדרוזית. הוא טען כי לא יכול להיות שיתנכלו לנערה צעירה ותמימה, במקום שיבחנו את החברה שבראשה הם עומדים. "דאגתי לא להביע דעה לכאן או לכאן, אך אמרתי כי במגזר קיימת תופעה מוכרת, ובמקום לטפל בה, הם מטפלים בתוצאה. לצערי ישנם כאלה שאינם מבינים מה שהם קוראים".

 

חיר טוען כי פארס אינה היחידה שביקשה להתמודד. "ההבדל היחידי בינה לבין צעירות אחרות במגזר הוא שהיא לא פנתה לדוגמנות בדרך פרטית, אלא בחרה ללכת בפומבי לתחרות כלל ארצית", הוא כתב. "אני לא מבין על מה המהומה, החברה הרי מתפתחת. מה שהיא ביקשה לעשות בפומבי, הרבה עושות באופן פרטי".

 

חיר אומר כי הוא אינו חושש להמשיך ולכתוב מאמרים. "אני מרחם על אנשים כאלה, מי שעושה כאלה דברים הוא בן אדם ריק מתוכם. אני אמשיך לכתוב, מעשים כאלו לא ישפיעו עליי", הוא מסכם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אנג'לינה פארס
צילום: משה ששון
מומלצים