שתף קטע נבחר

נתניהו: "הליכוד - המפלגה הנקייה בישראל"

בטקס הרמת כוסית לחג קרא יו"ר הליכוד להקדים את הבחירות והיפנה אצבע מאשימה אל הממשלה: "נשלחתם להביא עתיד טוב יותר - ונכשלתם"

כאלף פעילי ליכוד שהתכנסו הערב (ה') בגני התערוכה כדי להרים כוסית לכבוד פסח, שמעו את יו"ר התנועה, ח"כ בנימין נתניהו, קורא שוב לפיזור הכנסת ועריכת בחירות חדשות בהקדם. ''כדי להנהיג מדינה לא די בקבלת החלטות קשות, צריך גם לדעת לקבל החלטות נכונות", אמר נתניהו כשהוא מכוון אל שרי הממשלה והעומד בראשה.

 

נתניהו, שחזר לאחרונה מספר פעמים על הצורך הדחוף שיש, לדעתו, לקיים בחירות, הוסיף בכנס הליכוד הערב: "אני קורא לממשלה: נשלחתם להביא עתיד טוב יותר, ונכשלתם. החזירו המנדט. אני קורא לחברי הכנסת: הקשיבו לרחשי לב העם - הוא רוצה דרך אחרת ועתיד טוב יותר".

 

נתניהו, על פי דבריו, מרגיש שאחרי תקופה קשה חוזר הליכוד למרכז העניינים. "הליכוד חזר אל העם, והעם חוזר לליכוד", אמר. "אנחנו כבר ערכנו את ניקיון הפסח שלנו ואנחנו המפלגה הדמוקרטית והנקייה בישראל, והגדולה בישראל. אמרנו לעם את האמת ביושר ובאומץ לב, וידענו לקבל החלטות קשות, גם בתחום המדיני וגם בתחום הכלכלי".

 

"העם חוזר אלינו כי המציאות טפחה על פני העם, וקריאת המציאות שלנו הייתה נכונה. לצערנו הממשלה הנוכחית עושה שגיאות רבות בגלל אי הבנת המציאות'', אמר נתניהו.

 

דבריו של נתניהו על "נקיון הפסח", באו במקביל לדיווחים בתקשורת על המלצת המשטרה להעמיד לדין את חבר הכנסת מהליכוד, ישראל כץ, בחשד לביצוע עבירות של מירמה והפרת אמונים בתקופת כהונתו כשר החקלאות. ההמלצה באה לאחר שהיחידה הארצית לחקירות הונאה של המשטרה סיימה את חקירתה בפרשת המינויים הפוליטיים במשרד החקלאות ובתאגידים הקשורים בו, והעבירה את ממצאיה לפרקליטות מחוז מרכז. כץ, שנכח בכנס הערב, סירב להגיב על הדברים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בנימין נתניהו בכנס הליכוד
צילום: ניב קלדרון
מומלצים