שתף קטע נבחר

המשטרה: אין די ראיות להעמדת ח"כ מרציאנו לדין

המשטרה העבירה את תיק החקירה ליועץ המשפטי לממשלה, ללא המלצה על הגשת כתב אישום. גורמים במשטרה אמרו עם זאת כי הם מופתעים מהמהלך, מכיוון שמצלמות מועדון ה'ריו' תיעדו את מרציאנו תוקף לכאורה את המאבטחים

המשטרה החליטה שלא להמליץ להעמיד לדין את חבר הכנסת יורם מרציאנו, בפרשת האירוע בפאב 'ריו' במרינה בהרצליה. תיק החקירה הועבר ליועץ המשפטי לממשלה לצורך קבלת החלטה סופית בנושא.

 

הערב (א') הודיעה המשטרה כי בשל קיומן של גרסאות סותרות אודות נסיבות האירוע והעובדה כי המשטרה לא הצליחה לגבש תשתית ראייתית חד משמעית להוכחת העבירות בנוגע למי מעורבים באירוע - הוחלט שלא להמליץ על אישום למי מהצדדים. בכל מקרה, לאחר שבמחלקת התביעות החליטו כי אין תשתית ראייתית, יועבר התיק ליועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, לצורך קבלת החלטה בנושא.

 

גורמים במשטרה המקורבים לחקירה אמרו כי הם מופתעים מההחלטה, מכיוון שהאירוע כולו תועד במצלמות האבטחה של המועדון ובצילומים נראה ח"כ מרציאנו כשהוא תוקף לכאורה את מאבטחי המקום.

 

האירוע עצמו התרחש בתחילת חודש מארס, כאשר ח"כ מרציאנו בילה במסיבה של העוזר הפרלמנטרי של ח"כ יואל חסון וכאשר רצה לצאת החוצה - סרבו המאבטחים להוציא אותו מהיכן שנכנס. בויכוח שהתפתח התרחשו דחיפות בין הנוכחים. בסיומו של דבר הוחלט לערוך 'סולחה', אולם כעבור מספר שעות הגיעו המאבטחים להתלונן במשטרת גלילות ולאחריהם הגיע ח"כ מרציאנו להתלונן אף הוא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דלית שחם
ח"כ יורם מרציאנו
צילום: דלית שחם
מומלצים