שתף קטע נבחר

ארבעה כתבי אישום נגד עברייני מין ברשת

פרקליטות מחוז מרכז הגישה ארבעה כתבי אישום נגד עברייני מין ברשת בשבועיים האחרונים. בין האישומים: התחזות, מעשים מגונים, פרסום והחזקת חומר פורנוגרפי של קטינים, ופגיעה בפרטיות

בשבועיים האחרונים הוגשו ארבעה כתבי אישום כנגד עברייני מין ברשת. פרקליטות מחוז מרכז הגישה את כתבי האישום באמצעות עורך הדין אילן שדי, מומחה לעבירות מחשב. לאחר שהבינו כי התופעה רק תתחזק שמו להם למטרה להילחם בה.

 

עו"ד שדי אומר כי "המחשב ורשת האינטרנט גרמו לכך שהיום קל יותר לחצות את הקווים מנורמטיביות לעבריינות פלילית והדבר מקשה מאוד על ביצוע התפקיד הציבורי המוטל על אכיפת החוק".

  

מעשה מגונה בצ'אט עם מצלמה

בכתב האישום הראשון נאשם אדם בן 28 מראשון לציון בהתחזות ובביצוע מעשה מגונה בנערה בת 13 באמצעות תוכנת ה-icq. הוא נאשם כי בשיחה ביניהם הציג את עצמו כצלם האופנה יניב אדרי והציע לה לעבוד כדוגמנית. הנערה סירבה בהתחלה ואמרה כי הוריה לא יסכימו לכך אך הוא שכנע אותה כי עוד לפני הסכמת הוריה עליו לבדוק את מידת התאמתה לשמש כדוגמנית.

 

על פי כתב האישום, הוא הורה לה להדליק את מצלמת האינטרנט, כשהוא מבקש ממנה למסור לו פרטים על מידת חזייתה. לאחר מכן הורה לה להתפשט, לבצע תנועות שונות מול המצלמה כשהיא בעירום מלא. במהלך כל השיחה הוא משדל אותה לבצע תנועות ולפשוט את בגדיה כשהוא מסביר לה שהבושה היא המחסום הגדול ביותר בפני דוגמנית. במהלך השיחה הוא הורה לה לגעת בגופה והיא אמרה לו כי הוא נשמע לה מטריד ומפחיד ובתגובה הוא אמר לה כי הוא מבקש לדעת מה טבעי עבורה ומה לא וביקש ממנה "לזרום" מוך המצלמה. בהמשך דרש ממנה להחדיר חפץ מסוים לאיבר מינה אך היא סירבה.

  

לאחר מכן, נכתב באישום נגדו, אמר לה שההתקדמות שלה יפה, ביקש שלא תספר על השיחה להוריה ואמר שבפעם הבאה שישוחחו יודיע לה אם התקבלה כדוגמנית. הוא גם הבהיר לה שהוא מצפה למספר רב של תמונות בעירום כשהוא משקר לה ואומר כי גם דוגמניות מפורסמות כמו גלית גוטמן ומורן אטיאס עשו זאת. היא הבטיחה לו שתשתדל. הוא נאשם בביצוע מעשה מגונה בהסכמה שהושגה במרמה.

  

החזקת חומר פורנוגרפי

בכתב אישום נוסף נאשם תושב אריאל בן 26 בעבירה של שימוש בגופו של קטין לעשיית חומר תועבה, מעשה מגונה ובפרסום והחזקת חומר תועבה. הוא נאשם כי התכתב ב-icq עם נער בן 14 הסובל מהפרעה התפתחותית קשה. השניים נפגשו ובאותה פגישה הלביש אותו בחיתול וצילם אותו. במקרה אחר ביצע בו מעשה מגונה. לאחר הפגישה ביניהם מסר לו הנער את כתובת המייל של אביו והעביר לו את התמונות. לטענת הפרקליטות בכל אותו זמן הנאשם החזיק במחשב תמונות של נערים לבושים בחיתולים.

 

כתב אישום שלישי הוגש נגד צעיר בן 24 מחשמונאים הנאשם כי כאשר עבד בחנות פיתוח התמונות של אביו השתמש בתמונות שמסרה צעירה לפיתוח ובהן תמונות שלה בעירום חלקי ובבגד ים, נכנס לצ'אטים באתר "אטרף" ובאתרים נוספים, הציג את עצמו בתור אותה בחורה והעביר לגולשים את תמונות העירום החלקי שלה. על כך נאשם בהתחזות ופגיעה בפרטיות.

  

כתב אישום נוסף הוגש כנגד בן 61 מרמלה, שנאשם בהחזקת פרסום תועבה לאחר שבמחשבו האישי נמצאו 800 סרטים פורנוגרפיים של קטינות בעירום מלא בתנוחות מיניות ותצלומים של איבריהן האינטימיים. כמו כן נמצאו אצלו כ-7000 תמונות. להגנתו טען הנאשם כי מדובר באמנות.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
עברייני מין ברשת. אילוסטרציה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
עו"ד שדי
מומלצים