שתף קטע נבחר

פרסי הצטיינות לדן כנר טל ואביעד

הפרסים יוענקו בכנס הרדיו הראשון בישראל שיזמו תחנות הרדיו. עוד בין הזוכים: רדיו ללא הפסקה על תרומה לקהילה

דן כנר, נתן זהבי, טל ברמן ואביעד קיסוס יקבלו פרסי הצטיינות בכנס הרדיו הראשון בישראל שיתקיים בחיפה. את הפרסים שינתנו בין היתר לתחנה, לתוכנית ולשדרן המצטיינים, יעניקו יוני בן מנחם, מנהל קול ישראל, אבי בניהו, מפקד גל"צ, ודוד בן בסט, יו"ר איגוד תחנות הרדיו האזוריות. הכנס, שיתקיים ב-3-4 ביוני בחיפה, הוא יוזמה משותפת של כל תחנות הרדיו בארץ ובו ידונו במעמדו של הרדיו בישראל ובכיוונים להתפתחותו.

 

בקטגורית השדרן המצטיין זכה דן כנר מקול ישראל. "אם חיים יבין הוא מר טלוויזיה - דן כנר הוא ללא ספק מר רדיו", הגיבו בקול ישראל. דן כנר משדר בקול ישראל 40 שנה ופרט לעבודתו כקריין שימש גם בתפקידי ניהול שונים.

 

בקטגורית תרומה לקהילה זכתה תחנת הרדיו רדיו ללא הפסקה 103FM. התחנה נבחרה מבין כל תחנות הרדיו בישראל על שום פעולתה הנרחבת בתחום החברתי. ובין מובילי הפעילות החברתית בו הוזכר נתן זהבי, זוכה פרס סוקולוב. הפרס ניתן לרדיו גם על תרומתו מזמן האוויר שלו לארגונים וגופים שונים המטפלים בנושאים חברתיים.

בקטגוריית התוכנית המצטיינת זכו טל ברמן ואביעד קיסוס מרדיו תל אביב 102FM, המגישים את תוכנית הבוקר של התחנה כבר למעלה מחמש שנים.

 

בקטגוריות מפעל חיים זכתה נילי אמיר מקול ישראל. אמיר, שפרשה מקול ישראל לפני שנתיים, כיהנה כ-25 שנה כעיתונאית פעילה בתחום התחקירים בעיקר בתוכנית המובילה "אולפן השבוע". לאחר מכן עבדה 30 שנה בקול ישראל כעורכת, כאשר ב-15 השנים האחרונות בתחנה ערכה את התוכנית "בחצי היום". אמיר היא גם כלת פרס "בזכות" על תרומתה לקידום ענייניהם של אנשים בעלי צרכים מיוחדים.

 

בקטגוריית יקירת הרדיו זכתה עמליה רוזן מגל"צ. רוזן הגיעה לגל"צ כעולה חדשה בשנת 1953, והייתה מאלה שיזמו את הקמת התקליטיה הראשונה של גל"צ. לאורך השנים ערכה רוזן מאות תוכניות מוזיקליות וכן את המצעד העברי בתחנה. עמליה קיבלה בעבר עיטור מטעם אקו"ם וגם אות מפעל חיים על תרומתה להפצת הזמר העברי.

 

בחבר השופטים שהחליט על הענקת הפרסים חברים תומר סגיס, אפרים סידון, סמדר שילוני ונעמה יוגב (גל"צ). לדברי יו"ר חבר השופטים תומר סגיס, "הזוכים בקטגוריות השונות מבטאים בפועלם מצוינות רדיופונית שתורמת תרומה ישירה לחיזוק מעמדו של הרדיו הישראלי כמדיום מוביל ובעל השפעה בנוף התקשורת הישראלית. הזוכים הפכו למותגים בתחומם ומשמשים השראה לקולגות המקצועיים".
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עוז מועלם
נתן זהבי. התחנה המצטיינת
צילום: עוז מועלם
טל ואביעד. התוכנית המצטיינת
לאתר ההטבות
מומלצים