שתף קטע נבחר

בית"ר: "לא פנינו ולא נפנה לדוידוביץ'"

במכבי חיפה טענו כי הירושלמים כבר שוחחו עם השוער ואמרו: "זה לא ראוי ולא מכובד". בבית"ר ירדו מהר מהעניין והצהירו: "ניר לא בתכניות שלנו. יש לנו כללי התנהגות ברורים"

במכבי חיפה מעריכים כי השוער ניר דוידוביץ' יישאר בסופו של דבר בקבוצה ולא יעבור לבית"ר ירושלים, שהביעה בו עניין. בחיפה קיים כעס על הצהובים-שחורים, ולטענת גורמים בקבוצה נציגים של בית"ר כבר גיששו אצל השוער החיפאי וניסו לשכנע אותו להצטרף לשורותיהם.

 

"כמו שזה נראה, מישהו מבית"ר כבר דיבר עם ניר על העניין וניסה לפתות אותו. זה ממש לא ראוי ולא מכובד", אמר היום (ב') גורם במועדון. בחיפה כועסים גם על השוער, שהביע נכונות להצטרף לקבוצה של יצחק שום וגיורא שפיגל, למרות שיש לו חוזה לשלוש שנים נוספות בקבוצה בה גדל.


רוני גפני. צפוי להגיע לחיפה בעסקת מגרלשווילי (צילום: תומר גנור)

 

במידה ודוידוביץ' יבקש לעזוב תדרוש חיפה סכום של כ-1.5 מיליון דולר לפחות עבור כרטיסו. דוידוביץ' לא צפוי להתנגד לעבור לבית"ר, שככל הנראה תכפיל את משכורתו, העומדת כעת על כ-200 אלף דולר לעונה. במידה שתתקבל עבור יניב קטן הצעה מבית"ר, נראה שבחיפה לא יעמדו בדרכו של החלוץ.

 

בבית"ר אגב, הודיעו באופן רשמי כי הם אינם מעוניינים בשוער. הדובר עודד זרגרי פירסם הודעה באתר הרשמי של הקבוצה בה נאמר: "ניר לא בתוכניות שלנו ולא היה בתוכניות שלנו. יש לנו כללי התנהגות ברורים ואם היינו רוצים בו, היינו פונים בשלב ראשון למכבי חיפה ואחר כך אליו. לא פנינו לניר, לא באופן ישיר ולא באופן עקיף ולכן חבל לדוש בעניין הזה מבחינתנו, אין כל כוונה לצרף את השוער". 

 

עיסקת העברתו של המגן חיים מגרלשווילי לוויטסה ארנהיים ההולנדית על סף סגירה ובמסגרת העיסקה הסיבובית צפוי להגיע לחיפה המגן רוני גפני, שלא הירבה לשחק העונה בבית"ר ירושלים. ג'ובאני רוסו עשוי לסכם את תנאיו בקבוצה כבר בימים הקרובים. אוהד קדוסי, שנמצא בחופשה, צפוי לחתום בקבוצה בסוף השבוע לאחר שסוכמו כל תנאיו בקבוצה.

 

המנכ"ל איתמר צ'יזיק יצא הבוקר ללונדון כדי לצפות בתערוכת אצטדיונים, זאת לקראת בנייתו המתעכבת של האצטדיון החדש של חיפה, שאמור להיבנות בכניסה הדרומית לעיר. האיצטדיון כבר מתוכנן ברמה העקרונית והתוכנית עברה בוועדה המקומית, אך צריכה עדיין לקבל את האישור של הוועדה המחוזית. במקביל, ממשיכים בחיפה להשלים את מקורות המימון של האיצטדיון, כאשר עלות כל הפרוייקט אמורה להגיע ל-70 מיליון דולר. בנוסף, ממתינים בחיפה למכרז שיוציא הטוטו לבניית האיצטדיון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ניר דוידוביץ'
צילום: חגי אהרון
מומלצים