שתף קטע נבחר

"רק אני יכול לנצח את ביבי"

ברק מזכיר את "הניסיון המצטבר, הבשלות במנהיגות לאומית וביטחונית, והחברות והחברים המצוינים שסביב". לעומתו קובע אילון: "הבחירה היא בין מנהיגות חדשה המחויבת ליושר, צניעות ועבודת צוות - למנהיגות הישנה והמנוכרת, שכשלה ודרדרה אותנו למצב הנוכחי". מיוחד ל-ynet: שני המתמודדים מנסים לשכנע את מתפקדי העבודה, למה מגיע דווקא להם להנהיג

ברק: בגלל הניסיון והכוורת 

חברות וחברים יקרים,

 

אנו עומדים בפני ההכרעה האמיתית, שעל פיה ייקבעו דרכה העתידית של מדינת ישראל וצביונה של מפלגת העבודה. בעת הזו כל אחד ואחת צריכים לשאול עצמם, מי מבין המועמדים יכול לנצח את בנימין נתניהו בבחירות הכלליות; את מי הייתם רוצים יותר לראות בזמן מלחמה; ולמי יהיה האומץ ללכת לשלום.

 

אני משוכנע כי נוצר למפלגת העבודה סיכוי אמיתי לחזור ולהוביל את המדינה בדרך נכונה יותר. כדי לנצח בבחירות הכלליות אנו חייבים להציב בראשנו אדם בעל ניסיון מוכח ובשלות במנהיגות לאומית, אדם המאחד סביבו כוורת הנהגה הפועלת מתוך מחויבות חברתית, מדינית וביטחונית, ברוח ערכי היסוד של תנועתנו - ערכים אליהם אני מחויב בכל אשר אעשה ובכל אשר אלך.

 

אני פונה אל ההיגיון, הרגש והאחריות האזרחית של כל

 אחד ואחת מכם: אין לנו ברירה, אלא לנצח בבחירות אלה. זוהי שעת המבחן שלנו, זוהי השעה שבה עלינו להתעלות על עצמנו, להתאחד ולפעול יחד במלוא הנחישות, על מנת להבטיח כי ביום שלאחר ההכרעה נחזיר, ביחד, את מפלגת העבודה לשלטון; נחולל, ביחד, את השינוי המיוחל במדינת ישראל; ונוביל, ביחד, את הסיכוי והתקווה לעתיד טוב יותר ובטוח יותר לכולנו.

 

עם ניסיון מצטבר ובשלות במנהיגות לאומית וביטחונית, עם יכולת מוכחת לנצח את ביבי ועם חברות וחברים מצוינים סביבי - אני הוא זה העומד היום בפניכם, בשר מבשרה של מפלגת העבודה, ומבקש את תמיכתכם.

 

אני מודה לאלפי החברים שבחרו בי בסיבוב הראשון, מכבד את אלה שבחרו להצביע למועמדים אחרים, וקורא מכאן לכל חברינו: לכו להצביע והתאחדו סביבי. יחד נפעל, יחד ננצח!

 

אילון: מסע להתחדשות ולניצחון

מתפקדים יקרים,

 

הסיבוב השני בבחירות לראשות מפלגת העבודה נותן בידיכם את הכוח להביא להתחדשות פניה של "העבודה". אני קורא לכם לפקוד את הקלפיות ולהכריע בעד בשורה של תקווה חדשה לציבור הישראלי כולו. הבחירה היא ברורה וחדה: בחירה בין מנהיגות חדשה, שתחזיר לעבודה את אמון הציבור ותחזיר אותה לשלטון, מול המנהיגות הישנה והמנוכרת, שכשלה ודרדרה אותנו למצב הנוכחי.

 

אני מתחייב להציג מנהיגות מסוג אחר. מנהיגות המחויבת ליושר, צניעות ועבודת צוות. מנהיגות שיודעת לשאול את השאלות הנכונות ולגבש ביחד את התשובות. מנהיגות אנרגטית, שתביא תוצאות ושרואה את יעדה בשירות הציבור. מנהיגות שתשקם את צה"ל ומערכת הביטחון, תציב קווים אדומים ולא תתפשר על קידום התהליך המדיני, שותפות מלאה בתוכנית התקציבית, הגדלת תקציבי החינוך והמחקר.

 

רק מנהיג שיידע לגבש סביבו את כל הכוחות המעולים במפלגה ולייצר עבודת צוות יוכל להצליח. זו הדרך היחידה להחזיר הביתה את מצביעי "קדימה", לנצח את נתניהו ולהחזיר את מפלגת העבודה לשלטון. לכן אני קורא לכם להגיע אל הקלפיות ולבחור במנהיגות מאחדת ומשתפת, שתביא להתחדשות ולאיחוד שורות ושתשים קץ לאווירה של החרמה, פלגנות והתנשאות.

 

אני מחויב להוביל מפלגה חברתית, עם מחויבות אמיתית לערכי תנועת העבודה - לפעול להגדלת תקציבי החינוך וההשכלה הגבוהה, לחקיקת חוק פנסיה לכל אזרח, להקטנת הפערים בחברה, להגדלת סל הבריאות וכמובן - לחיזוק תנועת ההתיישבות.

 

מפלגת העבודה תחזור לשלטון רק אם תדע להציג מנהיגות רחבה ומאוחדת. מנהיגות המייצגת בתוכה את כל שדרות החברה הישראלית - קיבוצים ומושבים, עיירות פיתוח, מרכז ופריפריה, צעירים וותיקים. מנהיגות כזו תחזיר את אמון הציבור במפלגת העבודה ותחזיר אותה לשלטון.

 

ההכרעה בקלפי יכולה להיות הצעד הקובע במסעה של העבודה להתחדשות ולניצחון מול הליכוד ונתניהו. תנו לי את תמיכתכם כדי שביחד ננצח.

פורסם לראשונה 11/06/2007 22:23

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דורון גולן
מי יהיה היו"ר הבא?
צילום: דורון גולן
מומלצים