שתף קטע נבחר

רצח בדרום: גופת אישה נמצאה עירומה במכולה

אנשי המשטרה נאלצו לפרוץ את המכולה שהייתה נעולה. בעלה של האישה הסגיר עצמו למשטרה וטען כי הוא עומד מאחורי המעשה. במושב פריגן, בו התגוררו, סיפרו התושבים כי היחסים בין בני הזוג היו מעורערים

רצח במשפחה. אישה בת 33 נמצאה היום (ו') ללא רוח חיים, בתוך מכולה במושב פריגן בדרום. בעלה של האשה התקשר למשטרה וטען כי רצח את אשתו. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותה. משטרת אופקים פתחה בחקירה ובהמשך הועבר התיק ליחידה המרכזית נגב.

 

מחקירה ראשונית עולה כי הבעל רצח על פי החשד לפנות בוקר את אשתו ונמלט למרכז הארץ. המכולה בה נמצאה האישה הייתה נעולה ואנשי המשטרה נאלצו לפתוח אותה עם מבער. בפנים מצאו את הגופה כשעליה סימני חבלה.


זירת הרצח במושב פריגן שבדרום (צילום: צפריר אביוב) 

 

בני הזוג - היא בת 33 והוא בן 40 - הכירו לאחר שהאישה התגרשה ולה ילד, כיום בן 7. השניים ביקשו להתקבל כחברים במושב - כאשר האישה הייתה בהריון - אולם נאמר להם כי יוכלו לעשות זאת רק לאחר שיתחתנו. השניים הביעו מול הוועדה נכונות להינשא והוועדה החלה בתהליכי קליטה שלהם ואף ייעדה עבורם שטח במושב.

 

לאחר לחצים חוזרים מהוועדה הציג הבעל תעודת נישואין אך האישה לא נראתה במושב. כאשר פנו חלק מהתושבים אל הבעל הוא אמר כי אשתו ילדה ובגלל בעיות עם התינוק היא נמצאת אצל משפחתה ולא במושב. בני הזוג, כך מעיד אחד מחברי הוועדה, ככל הנראה לא היו ביחסים טובים ובעקבות כך התקבל מכתב מהאישה בו טענה כי בעלה משקר על מנת לקבל שטח במושב. בסופו של דבר הצליחו השניים להגיע להבנות ביניהם והאישה עברה להתגורר עם בעלה בקרוואן ועם הזמן נולד בנם המשותף.

 

תושבי מושב פריגן סיפרו כי מעולם לא פקד את המקום אירוע שכזה ובצהריים נראו רבים מהם עדיין המומים מן הבשורה הקשה. "אנחנו לא מכירים דבר כזה, זה בכלל לא מתאים לאזור שלנו, ליישוב שלנו. אנחנו כולנו פה בהלם", אמרו התושבים שהתגודדו מחוץ לקרוואן. "הם הציגו תמונה נחמדה של זוג מבטיח, נולד להם ילד והם נראו בסדר, זו טרגדיה, אלו דברים שאי אפשר להבין אותם".

 

במושב פשטה לאחרונה שמועה כי האישה נכנסה שוב להריון. שמועה זו תיבדק עם העברת הגופה לנתיחה. בני הזוג אינם מוכרים למשטרה ולא נתקבלו תלונות קודמות בגין אלימות ביניהם.

 

מושב פריגן ביקש להבהיר שהזוג היה בהליכי עזיבה מהמושב לאחר שהובהר להם שלא עברו את תנאי הקבלה. עם בני הזוג סוכם שיישארו עד שבנם הבכור יסיים את כיתה א' ואז יעזבו את המושב, בו גרו בשכירות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המכולה שבה נמצאה הגופה
צילום: צפריר אביוב
מומלצים