שתף קטע נבחר

קשיים כספיים לאייזיאה תומאס

שחקן העבר עדיין לא השלים את תשלום הכספים עבור ליגת ה-CBA, אותה רכש בשנה שעברה. כעת השחקן מחוייב למכור את הליגה כדי לקבל את תפקיד המאמן באינדיאנה

אייזיאה תומאס, מגדולי השחקנים בהיסטוריה של ה-NBA, נקלע להסתבכות כספית קשה עם בעלי קבוצות ליגת המשנה האמריקאית ה-CBA, אותה רכש באוקטובר אשתקד תמורת עשרה מיליון דולר.
לפי טענת ג'יי פריי, הבעלים של פורט-וויין פורי, תומאס לא השלים עדיין את התשלום עבור רכישת הליגה, בעוד הוא מתכוון למכור אותה בימים אלו לארגון השחקנים. תומאס מחוייב למכור את הליגה כדי שיוכל לקבל על עצמו את תפקיד המאמן של אינדיאנה פייסרס.
למרות שהג'נרל-מנג'ר של הפייסרס, דוני וולש, סירב לחתום עם תומאס על חוזה לפני שזה ימכור את הליגה, תומאס הצהיר בפני בעלי הקבוצות כי הוא מתחייב להעביר להם את הכספים להם הוא זכאי לכאורה לפי החוזה באינדיאנה.
תומאס לא יוכל למכור את ה-CBA כמוסכם לארגון השחקנים לפני שישלים את הרכישה בפועל מראשי הקבוצות. המצב עלול לסכן את עתידו של תומאס כמאמן הפייסרס, שראשיה כבר הצהירו: "לתומאס אין הסכם איתנו וגם לא יהיה לו עד שימכור את ה-CBA".
תומאס יאלץ עכשיו למצוא מקורות מימון חדשים להשלמת העיסקה מהשנה שעברה, כשבינתיים בעלי הקבוצות מאיימים בתביעה נגדו. תומאס שמסתגר בביתו באינדיאנה מסרב כרגע להגיב על הידיעות.

לפנייה לכתב/ת
ארכיון ידיעות אחרונות
תומאס בימים יפים יותר
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים