שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  קריית ביאליק: שלטים במקומות נפילת הקטיושות
  לרגל שנה למלחמת לבנון השנייה החליטו בקריית ביאליק להציב שלטים בצורת טילים בשלושה מקומות בהם נחתו רקטות. ראש העירייה הסביר שהשלטים הוצבו כדי "שלא נשכח שהדברים עלולים לחזור ושאסור להיכנס לשאננות"

  יוזמה חדשה של עיריית קריית ביאליק במלאות שנה למלחמה: בשלושה מקומות בעיר נתלו לאחרונה שלטים המאזכרים את נפילת הקטיושות במקום.

   

  בקריית ביאליק נפלו במהלך מלחמת לבנון השנייה 15 קטיושות ורקטות מסוגים שונים. העירייה החליטה לתלות את השלטים בשלושה מוקדים עיקריים בעיר בהם נחתו טילים.

  השלט באזור התעשייה בקריית ביאליק (צילום: דורון גולן) 

   

  שלט אחד נתלה בשכונת גבעת הרקפות, אחת השכונות המזרחיות בעיר, בה גרמה אחת הרקטות לנזק רב לכ-80 דירות. רקטה נוספת נפלה באחת השבתות סמוך לבית כנסת, ואף היא זרעה הרס רב. המוקד השלישי בו נתלו שלטים הוא באזור התעשייה בעיר, שם נפלה הרקטה במרכז הרחוב וגרמה לנפגעים.

   

  "אנשים צריכים את התזכורת, גם כדי לזכור את מה שהתחולל פה, וגם כדי שלא נשכח שהדברים עלולים לחזור ושאסור להיכנס לשאננות", אמר ל-ynet ראש עיריית קריית ביאליק, ד"ר רפי ורטהיים. "עברנו תקופה לא קלה, אבל הצלחנו להתמודד איתה.

   

  "אני אומר לכולם שצריך להתמודד ולהתכונן לבאות. אם נתכונן וננהג בצורה שקולה ונכונה, נוכל לצמצם את הנזקים. זה נכון לגבי ההכנות והתנהגות הרשויות, אבל גם ביחס לכל אחד מהתושבים שצריך להיות ערוך. אני מקווה שהשלטים יסייעו בצורה כזו וימלאו את מטרתם".  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אחד השלטים שהוצבו בקריית ביאליק
  צילום: דורון גולן
  פגיעת הקטיושה באזור התעשיה בקריית ביאליק. יולי 2006
  צילום: אחיה ראב"ד
  מומלצים