שתף קטע נבחר

פאשיזם זה כאן

אביב גפן מסולק מגל"צ, אדיר אוחיון מכוכב נולד. מה פשעם? הם חילונים שבעל כורחם לא שירתו בצה"ל

היום ודאי יהיה מי שיריע לאהוד ברק, החייל "מספר אחת" של ישראל, אך מה שהוא מעולל בהבל פה, ביהירות שחצנית, אלו הם גילויים פשיסטיים במלוא מהותם. וזה מפני שהוא המפקד ואצלנו תמיד הולך החבל אחרי הדלי.

 

לפני שבועיים שלושה אישרה הכנסת חמש שנים פטור לחמישים אלף בחורים חרדים, לא רק פטור משירות בצבא אלא גם הבטחת הכנסה ופטור משכר לימוד. לאלה מגיע, הם הרי כלי הקודש הקנאים שומרי טהרת העם היהודי לבל חלילה גוי לא יטמע בנו, על-כן מחדשים גם את הרשימות השחורות של פסולי החיתון. מאידך גיסא, מי שאינם נושאי טלית ותפילין נקראים לאלתר להתייצב ולהתגייס לצבא העם אחרת הם מוקעים לעמוד הקלון.

 

הנה לפנינו החרפה במלוא תפארתה. את אביב גפן מגרשים מגלי צה"ל משום שהמנהל הקופץ לדום לנוכח דברי האדון הרם, אהוד ברק, החליט שאביב גפן, משתמט, ואין לאפשר לו להופיע בגלי צה"ל. כל הארץ יודעת שהבחור מושתל פלטינה בעמוד השדרה והוא לא יצליח לצאת לצייד פלסטינים בשטחים, או לצלוף לילדות בנות 10 בראשן. פשוט אינו זריז דיו.

 

גם הביזיון שביזו את אדיר אוחיון ב"כוכב נולד" אינו אלא גילוי שמתאים לחברה פשיסטית. לא שאלו, לא בדקו על שום מה לא שירת, די שפורסם כי לא שירת בצה"ל וכבר הלבישו עליו את אות הקלון. והרי לגופו של דבר הצבא לא רצה לגייס אותו. בעת שהתייצב לגיוס הוא סבל מעודף משקל (40 ק"ג מיותרים), ועל-כן לא רצו לגייס אותו. גם זה מובן מאליו שהרי במשקל כבד קשה לעסוק בחיסול מבוקשים.

 

ואצלנו, מדינה שאין בחוקיה עונש מוות, רוצחים אנשים, היינו מחסלים, ללא ראיות, ללא משפט ודי בסיטונות, אפילו לצורך האימון היעיל ואפילו תוך סיכון חיים, אחרת מה הטעם בשליחת חיילים לקסבה של העיר שכם, לג'נין ולהר חברון. דרך אגב, שם, בהר חברון גם מלמדים אותם לסתום בארות מים בבטון כדי לגרש את הילידים הרועים בני המקום לטובת צאן-הקדושים שלנו, עטופי הטלית כובשי הארץ ומתנחליה.

 

היהירות וההתנשאות של האדון אהוד ברק גרמו בעבר הרבה נזק ונראה כי עוד נכונו לנו עלילות. ההתפרצות שלו בעניין הגיוס של חצי העם היתה פופוליסטית ומזיקה, ההידד לקריאת המנהיג הוא הדבר שחייב להדאיג אותנו אם איכשהו אנו עדיין רוצים להיות חברה דמוקרטית המכבדת את זכויות האדם וחירותו, כל אדם גם אם אינו גיבור איש חייל, גם אם אינו תלמיד ישיבה או איש גוש אמונים או צלף מאומן היטב ביחידה מובחרת.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים