שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מנכ"ל הרכבת עופר לינצ'בסקי ימונה למנכ"ל אפי אירופה
  מנכ"ל הרכבת עובר לנהל את החברה המרכזת את פעילותו של לב לבייב באירופה (למעט הפעילות ברוסיה), והאמורה להיות מונפקת בקרוב בלונדון. על כהונתו של לינצ'בסקי ברכבת מעיבה המלצת המשטרה להעמידו לדין בגין גרימת מוות ברשלנות בפרשת תאונת הרכבת בבית יהושע

  עופר לינצ'בסקי מנכ"ל רכבת ישראל, מונה לתפקיד מנכ"ל אפי אירופה, החברה הבת של אפריקה ישראל נכסים. הוא ייכנס לתפקידו באוקטובר הקרוב. לינצ'בסקי יחליף בראשות החברה של לבייב את אבי נוטה שהתפטר מניהולה אחרי 8 שנים, למרות התוכניות להנפיקה בקרוב.

    

  לינצ'בסקי (39),

  מכהן מאז שנת 2005 כמנכ"ל חברת רכבת ישראל, כאשר על כהונתו מעיבה המלצת המשטרה להעמידו לדין בגין גרימת מוות ברשלנות בפרשת תאונת הרכבת בבית יהושע. לניהול רכבת ישראל מונה לאחר שקודמו בתפקיד, יוסי מור, התפטר גם הוא על רקע רצף של תאונות ברכבת.  

   

  לפני כן, כיהן לינצ'בסקי כמנכ"ל חברת אגד וכסמנכ"ל הכספים והפיתוח העסקי של החברה. במסגרת תפקידו ליווה את מעבר אגד ממעמד של קואופרטיב למעמד של חברה. עוד לפני כן שימש כמנהל תחום התחבורה באגף התקציבים של משרד האוצר.

   

  אפי אירופה היא החברה הבת המרכזת את פעילותו של לבייב באירופה, בעיקר במדינות המזרח כמו רומניה, בולגריה, סרביה וצ'כיה. מזה זמן מה מתכוננת החברה להנפקת פעילותה בבורסה של לונדון ולשם כך היא מגדילה באחרונה באופן מסיבי את תיק נכסיה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים