שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  כבר מרחיבים את כביש 6?

  בעקבות העלייה במספר הנוסעים בכביש 6, החליטו ברשות הממונה להורות על הרחבתו לשלושה נתיבים בשני מקטעים מרכזיים. טרם נקבע מועד לתחילת העבודות, שיימשכו כשנה וחצי

  בתוך כשלושה חודשים יחלו עבודות להרחבת כביש 6 - כביש חוצה ישראל - משני נתיבים לשלושה. ההרחבה תתבצע בשני מקטעים: ממחלף אייל למחלף חורשים, וממחלף קסם למחלף נחשונים. ההחלטה על הרחבת הכביש התקבלה בעקבות העלייה במספר הנוסעים בכביש. לפי נתוני חברת דרך ארץ, הזכיינית המפעילה את כביש האגרה, נרשם גידול מתמיד במספר הנוסעים: בכל אחד מהחודשים האחרונים, נרשמה עלייה של כ-12% עד 14% במספר המשתמשים בכביש, וזאת בהשוואה לנתוני החודשים המקבילים אשתקד.


  בקרוב: כביש 6 יורחב משניים לשלושה נתיבים

   

  בחברת כביש חוצה ישראל, הרשות הממשלתית הממונה על כביש 6, מעריכים כי כבר בעתיד הקרוב תיאלץ הזכיינית להרחיב מקטעים נוספים בכביש, וזאת מעבר לשניים שעל הרחבתם הוחלט כעת. ל-ynet נודע כי המקטע הבא שיורחב צפוי להיות זה שבין מחלף קסם למחלף בן-שמן, וגם הוא יורחב משניים לשלושה נתיבים. יש לציין כי בחלק המרכזי, כביש 6 מתוכנן להיות מורחב לארבעה נתיבים לכל כיוון.

   

  בהתאם לחוזה הזיכיון, העבודות להרחבת הכביש בשני המקטעים האמורים יסתיימו תוך 15 חודשים. הנתיבים החדשים ייסללו בחלק הפנימי של הכביש, וזאת מתוך כוונה שלא לפגוע בגדרות הבטיחות ובפיתוח הסביבתי שבצדי הכביש. יש לציין כי עדיין לא נקבע מועד מדויק לתחילת העבודות, אולם על-פי החוזה שנחתם עם המדינה, על הזכיינית להתחיל בהרחבת הכביש תוך שלושה חודשים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עלייה רצופה במספר הנוסעים. כביש 6
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים