שתף קטע נבחר

הפועל קטמון ירושלים: מיליון השקלים גויסו

שלב א' של הקמת קבוצת האוהדים הראשונה בישראל הסתיים - הסכום נאסף על ידי רוכשי מניות ואנשי עסקים. התורמים קיבלו הודעה נרגשת: "זהו רגע היסטורי". כעת מחפשים מאמן ומנכ"ל

"מיותר להדגיש את חשיבות המהלך ואת הרגע ההיסטורי לו כולנו שותפים, במאבק על החזרת הקבוצה שלנו לימיה היפים ולהפיכתה שוב לפקטור של ממש בעיר ובכדורגל הישראלי". כך נחתמת ההודעה שקיבלו היום (ג') אוהדי הפועל ירושלים אשר רכשו מניה בקבוצה החדשה 'הפועל קטמון ירושלים'.

 

יוזם המהלך אורי שרצקי הודיע לתומכים, שכל אחד מהם שילם 1,000 שקלים, כי היעד הראשון של השגת סכום של מיליון שקלים צלח. חצי מהסכום גוייס על ידי האוהדים והיתרה על ידי אנשי עסקים, על פי התנאים שהועמדו עם תחילת הפרוייקט.


מלווה את הקבוצה, אך לא יישא בתפקיד רשמי (צילום: דודי ועקנין)

 

יו"ר הפועל קטמון הוא בני סיוון (יו"ר הפועל ירושלים בחודשים האחרונים של העונה שעברה), והחיפושים אחרי מאמן ומנכ"ל עברו להילוך מעשי. בקרוב יחל מהלך חלוקת המניות בחברת האוהדים, "קטמון ייזום ומפעלים". שני נציגי האוהדים בהנהלה, עד לינואר 2008 (אז יערכו בחירות מסודרות) יהיו שרצקי ואשר גולה, אוהד שסייע בהקמת המיזם ואחיו של אמיר גולה, שחקן הקבוצה לשעבר.

 

מלבד סיוון, גם אלון ליאל, נשיא הפועל אבו-גוש/מבשרת ציון (לשעבר) יהיה חבר בדירקטוריון. ניר ברקת מלווה את המהלך, הן מבחינה ארגונית והן בתמיכה כספית, אך לא יישא בתפקיד רשמי בקבוצה. התורמים הנוספים ביקשו לשמור על פרטיותם וויתרו על כל תפקיד או סמכות במועדון, כך שבדירקטוריון הקבוצה נותר מקום לעוד אנשי עסקים שיתמכו בהפועל קטמון ויגדילו את תקציבה בהמשך. בשבועות הקרובים ייעשו מאמצים לגייסם במהירות האפשרית.

 

מהנהלת הקבוצה ביקשו להדגיש כי ניתן היה להצטרף לחברת האוהדים בכל שלב של המהלך, על ידי רכישת מניה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים