שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  כבשים חצו את הפסים - ונהרגו מרכבת דוהרת
  רועה בדרום לא הבחין ברכבת המתקרבת וחצה עם עדרו את הפסים. כמה מהן שילמו על כך בחייהן. כעבור רבע שעה המשיכה הרכבת והאירוע לא דווח למשטרה

  מספר כבשים נהרגו הערב (ה') מפגיעת רכבת דוהרת שעשתה את דרכה מבאר שבע לנהריה. הנהלת רכבת ישראל, הטוענת כי התאונה נגרמה ככל הנראה באשמתו של הרועה שלא השגיח על העדר, בחרה שלא להגיש תלונה במשטרה. אף אחד מנוסעי הרכבת לא נפגע ולא נגרם כל נזק.

   

  האירוע המצער התרחש כאשר רועה כבשים חצה עם עדרו את פסי הרכבת סמוך לקרית-גת. נהג הקטר הבחין בכבשים החוצות לאיטן את הפסים רק כאשר היה בסמוך אליהן, ולא יכול היה למנוע את ההתנגשות. הרכבת, מלאה בנוסעים העושים דרכם הביתה ביום חמישי בערב, בלמה לבסוף רק לאחר כמה מאות מטרים והמשיכה בדרכה כעבור רבע שעה של בדיקת נזקים.

   

  למרבה ההפתעה, במשטרת קרית-גת הבהירו בשיחה עם ynet כי לא התקבלה כל הודעה על האירוע ומשום כך גם לא הגיעו בוחנים למקום התאונה. מפקד תחנת המשטרה, רפ"ק מאיר לנקרי, טען כי מעשהו של הרועה אינו בגדר עבירה פלילית ומכיוון שהנהלת הרכבת לא הגישה תלונה מסודרת, לא ייחקר האירוע.

   

  יש לציין כי על פי החוק כל הפרעה שהיא לתנועת הרכבות מהווה עבירה פלילית, אולם ככל הנראה במשטרה יעברו על המקרה לסדר היום מכיוון שכאמור לא הוגשה תלונה. דוברת הרכבת, מלי כהן, אמרה כי נסיבות האירוע נבדקות.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רויטרס
  לכבשים בתמונה אין קשר לעדר שנפגע
  צילום: רויטרס
  מומלצים