שתף קטע נבחר

דיווח: בלייר ימכור זכרונותיו ב-15 מיליון דולר

ראש ממשלת בריטניה, טוני בלייר, הורה לעורך דין אמריקני לנהל בשמו משא ומתן עם הוצאות ספרים בניסיון למכור את האוטוביוגרפיה שלו עבור 15 מיליון דולרים. כך דיווח היום (ו') העיתון הבריטי "טלגרף". הפופלריות של בלייר בארה"ב עשויה אף להגדיל את סכום המקדמה שיקבל עבור כתיבת סיפור חייו.

 

בלייר החליט ללכת בדרכו של נשיא ארצות הברית לשעבר, ביל קלינטון, וזוגתו הסנאטורית הילארי, ופנה לרוברט ברנט, עורך הדין שניהל עבורם את המשא ומתן. כזכור, ברנט הצליח למכור את זכרונותיו של הנשיא לשעבר ב-15 מיליון דולרים ואת האוטוביוגרפיה של הילארי בכ-12 מיליון דולרים.

 

על פי הדיווח ב"טלגרף", בלייר הבטיח למחליפו, ראש הממשלה הבריטי גורדון בראון, שלא יפרסם את האוטוביוגרפיה שלו עד לאחר הבחירות הבאות. זאת, משום שחברי המפלגה השמרנית יישמחו לנצל כל שביב מידע שעשוי לחשוף פרטים בנוגע למערכת היחסים העכורה בין השניים. 

 

מקורביו של בלייר הסבירו כי גם אם תיחתם עיסקה בינו להוצאת ספרים, תהליך הכתיבה הוא ארוך ולכן הספר יגיע למדפים "רק בעוד מספר שנים". המקורבים ציינו שכל חוזה שבלייר ישיג ככל הנראה ידרוש ממנו לעסוק, בין היתר, בפרטים העסיסיים של יחסיו עם ראש הממשלה המכהן. לכן, ייתכן שהספר ייצא לאור רק לאחר פרישתו של בראון.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בלייר. עושה קופה
צילום: איי אף פי
צילום: רויטרס
בני הזוג קלינטון. עסקאות ענק
צילום: רויטרס
מומלצים