שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  כנרת: הזוג התחבא בשיחים, המשטרה חיפשה
  כוחות השיטור הימי ומסוקי צבא ערכו חיפושים נרחבים בכנרת לאחר שאופנוע ים נטוש נמצא במרחק רב מהחוף. בני זוג, שהאופנוע שלהם נסחף, כלל לא ידעו שבזמן שהם "מבלים" בין הצמחים, מחפשים אחריהם כוחות גדולים

  כוחות גדולים של משטרה ערכו היום (שישי) חיפושים נרחבים בסיוע מסוקי צבא אחר בני זוג בעקבות חשש שהם נפלו מאופנוע ים שעליו רכבו וטבעו בכנרת. אבל בזמן שהכוחות חיפשו בקדחתנות, תנו השניים אהבים מאחורי הצמחייה במרחק לא רב מהחוף. "העיקר שמצאנו אותם בריאים ושלמים", אמר מפקד השיטור הימי בטבריה, פקד ניר קפון.

   

  המקרה אירע בשעות הצהריים, אז טילפן בעל סירה למוקד המשטרה, לאחר שהבחין באופנוע ים נטוש במרחק של שלושה קילומטרים מהחוף. עוד סיפר האיש כי על האופנוע נמצאו חגורות ההצלה והמודד שאליו נקשרים בשעה שרוכבים על האופנוע.

   

  "תחילה חששנו שהשניים טבעו. כשמדובר בחיי אדם, לכל דקה יש חשיבות מכרעת, ולכן מייד הוזעקו למקום כוחות גדולים ושני מסוקי של חיל האוויר שסייעו בחיפושים", ציין פקד קפון. 

   

  בני הזוג שיצאו לסיבוב על אופנוע הים מחוף גינוסר כלל לא ידעו שבזמן שהם מבלים, כוחות גדולים של משטרה וצבא מחפשים אחריהם. השניים סיפרו מאוחר יותר כי החנו את האופנוע במרחק לא רב מהצמחייה שבסמוך לחוף, ושם "העבירו את זמנם בנעימים". לאחר זמן מה ביקש הגבר לשוב לחוף, ואז הבין שהאופנוע איננו.

   

  הגבר חזר לבסוף לחוף גינוסר באמצעות אופנוע ים אחר, ושם גילה כי מה שהיה אחר צהריים מהנה עבורו ובת זוגו, עורר בהלה בקרב כוחות ההצלה בצפון הארץ. במקביל, עידכנו יושבי החוף את המשטרה כי בני הזוג בריאים ושלמים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים