שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  סקירה: תוכנה להעברת סרטים ל-DVD

  רוצים להעביר סרט מהמחשב לתקליטור ‭DVD Flick ?DVD‬ תעשה את כל הפעולות הדרושות לשם כך ביעילות ובחינם

  צילמתם אירוע משפחתי או טקס כלשהו עם מצלמת הווידיאו הדיגיטלית שלכם ועכשיו אתם רוצים להראות לחברים ומשפחה? כמו בכל תחום כמעט, תמצאו לא מעט תוכנות שימירו את הקובץ לפורמט המתאים. 

   

  בדרך כלל מדובר בכמה תוכנות שונות שכל אחת מבצעת פעולה נפרדת: האחת ממירה רק את הווידיאו, האחרת ממירה את ערוץ הקול, תוכנה נוספת מחברת בחזרה את שני הקבצים החדשים שקיבלתם - וידאו וקול - ואת היצור החדש צריך לצרוב עם תוכנה נפרדת.

   

  הכל כלול

  DVD FLICK‬ עושה את כל הפעולות הללו בשיטת "הכל כלול" - תהליך אחד שכולל את כל סדרת הפעולות הדרושות.

  במסך הראשי של התוכנה תתבקשו לבחור אילו קבצים אתם רוצים להמיר. התוכנה עובדת עם מגוון מרשים של קבצים: ‭AVI, MOV, ASF MPG WMV,‬ ועוד.

   


   

  התוכנה אינה כוללת אפשרות ליצור תפריט ל־‭,DVD‬ אבל לאחר שבחרתם את הקבצים הרצויים, תוכלו לקבוע את החלוקה שלהם לפרקים: אפשר לקבוע לפי כפולות

  של 5 דקות, לקבוע מראש את כמות הפרקים הרצויה או לוותר על החלוקה. התוכנה גם מאפשרת לבחור את פורמט התצוגה הרצוי של הסרט: ‭16:9 ,4:3‬ וכדומה. תוכלו להוסיף לפס הקול של הסרט קובץ אודיו ואפילו לצרף לסרט כתוביות מקובץ מוכן.

   

  בלשונית שמוקדשת לצריבת הסרט תוכלו לבחור לצרוב את הסרט לדיסק רגיל, בפורמט VCD או ‭.SVCD‬ אם תרצו, כאן תוכלו גם לסמן שהחלטתם שלא לצרוב את הסרט באמצעות התוכנה אלא ליצור קובץ ISO שאותו תוכלו לצרוב עם תוכנה אחרת.

   

  תהליך המרה ממושך

  לאחר שסיימתם את תהליך ההגדרות, מתחילה העבודה האמיתית של התוכנה. אל השלב הזה מומלץ להגיע מצויידים בסבלנות, מפני שתהליך ההמרה והצריבה שמבצעת התוכנה ממושך מאוד. עם זאת, אפשר גם להמשיך ולהשתמש במקביל במחשב: במהלך עבודת התוכנה אפשר לשנות את העדיפות שהיא מקבלת בין כל התוכנות הפתוחות, כך שהעבודה תתבצע ברקע ולא תפריע יותר מדי. ‭DVD FLICK‬ מגיעה גם בגירסה ניידת, שאפשר לאחסן על כונן זיכרון נייד (דיסק און קי) ולשלוף בכל מקום, בשעת הצורך.

   

  היתרונות הבולטים של התוכנה הם הממשק הפשוט (שבניגוד לתוכנות אחרות לא מציב בפניכם בחירה בין סוגי קידוד וידיאו ואודיו שונים) והמחיר: ‭DVD FLICK‬ היא תוכנה חופשית, ולכן השימוש בה אינו כרוך בתשלום, בצפייה בפרסומות או אפילו ברישום באתר כלשהו. דרושה סבלנות רבה בשלבי ההמרה והצריבה, אבל לאור מעלותיה הרבות של התוכנה הסבלנות בהחלט משתלמת.

  ‭‬

  דרישות המערכת: Window 2000‬, XP, או Vista

  מחיר: חינם 

   

  להורדה

   

  לכל סקירות התוכנה

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים