שתף קטע נבחר

בני 13 התעללו בחברם לכיתה, משום שהיה שמן

לאורך כל שנת הלימודים הקודמת ריססה החבורה כתובות גרפיטי מעליבות, השליכה חפצים, היכתה וקיללה את הילד. המקרה התגלה כאשר אביו של הילד פנה למשטרה שתסיר מהאינטרנט סרטון וידאו בו מתועדת ההתעללות

סיוט בבית הספר. חבורת ילדים בני 13 התעללה פיזית ומילולית בילד מכיתתה במשך יותר משנה, רק משום שהוא שמן. ההתעללות התגלתה רק כעת, לאחר שאביו של הילד פנה למשטרה בבקשת עזרה להסיר מאתר אינטרנט את הסרטון בו מתועדת ההתעללות הקשה.

 

חוליית הנוער במחלק התשאול ביחידה המרכזית נגב פתחה בחקירה, במהלכה מצאה את הסרטון עליו דיבר האב וסרטים נוספים בהם מתועדת ההתעללות בילד. הוריו של הילד החליטו במהלך החופש הגדול להעבירו מבית הספר בו למד.

 

מהחקירה עולה כי במשך למעלה משנה מתעללת החבורה בילד הסובל מעודף משקל. בין היתר ריססו הילדים כתובות גרפיטי משפילות הנוגעות אליו על קירות בית הספר, השליכו לעברו חפצים, היכו אותו וקיללו אותו. הסרטונים שהועלו לאינטרנט צולמו באמצעות טלפון סלולארי של אחד התלמידים.

 

מבדיקת המשטרה עולה כי הנהלת בית הספר ידעה על האירועים ואף ננקטו צעדים משמעתיים כנגד אותם מתעללים. באחת הפעמים אף הוזמנו ההורים והתלמידים לשיחות אצל גורמי חינוך, אך ההתעללות נמשכה.

 

חמשת הנערים המתעללים הודו בחקירתם במעשים המיוחסים להם והביעו חרטה. הם שוחררו בתנאים מגבילים והמשטרה תעביר לשירות המבחן לנוער את חומרי החקירה על מנת לקבל תסקיר בנוגע אליהם. החוקרים הדגישו כי הילדים המתעללים הם "נורמטיביים, בני טובים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים