שתף קטע נבחר

"המכרז של המדינה" מכריז: מכירת חיסול
כונס הנכסים שמונה לחברה מציע לציבור מאות מוצרים של החברה שקרסה בהנחות של עד 40%

הבוקר החלה מכירת החיסול של מוצרי ”המכרז של המדינה”, החברה שקרסה בחודש שעבר. בית המשפט המחוזי בתל אביב אישר אתמול לכונס הנכסים של ”המכרז של המדינה”, עו”ד דורון טישמן, למכור לציבור הרחב מוצרים בהנחה של עד 40%.

 

המכירה תתקיים מדי יום החל מהיום (ב') בשעות 18:00-10:00 במחסן ”המכרז של המדינה” ברחוב הכשרת היישוב 10 בראשון לציון. מדובר במלאי מוצרים המצויים במחסן.

 

על פי החלטת בית המשפט, במהלך שלושת הימים הראשונים של המכירה תינתן הנחה של 20% מהמחירון על מוצרים שמחירם נמוך מאלף שקל. בעבור מוצרים שמחירם עולה על אלף שקל, תינתן הנחה של 10% מיום חמישי יימכרו המוצרים שיישארו במלאי בהנחות של עד 30% ועד 20% בהתאמה, ובהמשך - בהנחות של עד 40% ועד 30% בהתאמה.

 

הכונס הזמני ציין בפני בית המשפט כי הוא סבור שמן הראוי למכור מהר ככל האפשר את מלאי המוצרים המצוי במחסן ולגבות את התמורה לקופת הכינוס. המוצרים שיוצעו למכירה הם בעיקר מכשירי חשמל ואלקטרוניקה.

 

בית המשפט המחוזי בתל אביב מינה לפני כשבועיים כונס נכסים זמני ל”מכרז של המדינה”. בכך נעתרה השופטת ורדה אלשייך לבקשת בנק הפועלים, אשר טען כי חובות החברות המפעילות את ”המכרז של המדינה” לבנק הפועלים עולים על 15 מיליון שקל, וכי החוב של ”המכרז של המדינה” לכלל הספקים עולה על 30 מיליון שקל.

 

בימים אלה נמצא כונס הנכסים של המכרז במגעים עם משקיעים פוטנציאליים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
כל התגובות לכתבה ""המכרז של המדינה" מכריז: מכירת חיסול"
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מאיר סולטן, בעל המכרז של המדינה
צילום: צביקה טישלר
מומלצים