שתף קטע נבחר

מיקי גולדווסר: "מילואימניקים, תדאגו לעצמכם"

אמו של החייל החטוף, אודי גולדווסר, תקפה את התנהלות הממשלה בנושא השבת החטופים ואמרה לקבוצת צעירים עמם נפגשה: "הצעירים שהולכים היום לצבא, או יוצאים למילואים, צריכים לדעת שעליהם לדאוג לעצמם ולביטחונם האישי - כי אף אחד אחר לא עושה את זה"

התבטאות חריפה של מיקי גולדווסר, אמו של החייל החטוף אודי גולדווסר. גולדווסר תקפה הבוקר (א') את אוזלת ידה של הממשלה בהגנה על חייל הסדיר והמילואים. "הצעירים שהולכים היום לצבא, או יוצאים למילואים, צריכים לדעת שעליהם לדאוג לעצמם ולביטחונם האישי - כי אף אחד אחר לא עושה את זה", אמרה גולדווסר בפגישה שקיימה עם צעירים וסטודנטים ביישוב שבי ציון, המשתייכים לעמותת "חברה טובה".  

 

"לצערי, כל המחאות הציבוריות נופלות על אוזניים ערלות וכל מה שהממשלה עשתה עד היום לא קידם את המשא ומתן, ועובדה היא שהבנים שלנו עדיין לא איתנו", אמרה גולדווסר לצעירים והוסיפה: "אני מבקשת מכם להמשיך ולפעול מול ממשלת ישראל, כדי לעשות יותר למען השבת הבנים הביתה". בתוך כך קראה גולדווסר לצעירים לכתוב מכתבי מחאה לראש הממשלה, ואף נתנה להם את כתובתו.

 

"פעילותכם החשובה נותנת למשפחות אנרגיות להמשיך ולפעול למען שחרור בנינו, וזה בדיוק מה שאהוד היה רוצה - שאזרחי מדינת ישראל יעשו", הוסיפה בשיחתה עם הצעירים. "חשוב שנהיה אחראים לעצמנו ולהגביר את המודעות בקרב אזרחי ישראל למען ביטחונם האישי".

 


פעילי עמותת "חברה טובה" במחלקת הילדים בבית החולים בנהריה (צילום : תום בן יוסף)

 

בתשובה לשאלה על האפשרות שסמיר קונטר, שרצח בנהריה את דני הרן ובנותיו, ישוחרר בתמורה לשחרור החיילים חטופים, אמרה גולדווסר כי בתור אמא היא אינה שוללת שום מחיר. "יש

הורים שכולים כתוצאה מטרור, שהתייצבו קבל עם ועדה ואמרו לשחרר את כולם תמורת הבנים החיים. למעט קבוצה מאוד קטנה שצועקת הרבה יש קבוצה הולכת ומתרחבת של הורים שהם בעד שחרור רוצחים, עם דם על הידיים. מתוך אלה שישראל שחררה עד היום, רק קבוצה קטנה חזרה לעסוק בטרור. יש להם מיליונים אחרים שיכולים לבצע פיגועים. יש היום פחות טרור כי אנחנו יותר ערים ושומרים ולא כי אין מי שיבצע".

 

עשרות הצעירים, לפני ואחרי צבא, וסטודנטים, הכירו באמצעות רשת האינטרנט והצטרפו לפעילות של עמותת "חברה טובה". היום נפגשו המתנדבים עם ילדים במחלקת הילדים בבית החולים בנהריה, שיחקו עימם וחילקו להם הפתעות.

 

בהמשך היום הם אמורים להיפגש עם בני משפחות נוספים של החיילים החטופים, ולערוך פעילויות ניקיון חופים בקריות, פעילויות עם בני נוער בחיפה. מחר אמור להימשך מסעם, הפעם בדרום הארץ.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ביקורת נוקבת. גולדווסר
צילום: ארז ליכטפלד
מומלצים