שתף קטע נבחר

תת-ניצב במשטרה חנה באדום לבן

מפקד מרחב הגליל החנה את מכוניתו ברחוב מוריה בחיפה באופן החוסם את תנועת הולכי הרגל וטען כי בתקופת פסטיבל הסרטים הוחלט שלא לאכוף החוק. העירייה: לא הוצאנו הנחיה כזאת

כשהשוטרים מפירים את החוק. מפקד מרחב הגליל במשטרה, תת-ניצב ניר מריאש, החנה אתמול (שבת) את ג'יפ היונדאי שלו על המדרכה בחיפה. עדי ראייה שהיו במקום סיפרו שהמכונית עמדה סמוך למסעדה ברחוב מוריה בעיר, בקטע שאינו מותר לחניה, בו צבועה שפת המדרכה באדום-לבן.

 

"התקשרתי למוקד 100, שם אמרו לי שהרכב לא בתפקיד", סיפר ל-ynet עד ראייה. לדבריו, "במוקד אמרו לי שמשום שזה רכב משטרה, הם לא יכולים לשלוח ניידת סיור ולא יכולים לעשות שום דבר". לדבריו, השוטרים במוקד הציעו לו לסור לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה. "התקשרתי לתחנת חיפה, כפי שהפנו אותי, אבל לא הייתה תשובה יותר מעשר דקות".


הג'יפ המשטרתי חוסם את המדרכה

 

תת-ניצב מריאש אישר בשיחה עם ynet שהחנה את מכוניתו במקום אסור, אך עשה זאת לדבריו, בשל מצוקת החניה בעיר עקב פסטיבל הסרטים המתקיים בימים אלה. מריאש אמר כי בתקופת הפסטיבל "ישנה הנחיה שלא לאכוף את החוק אם אין הפרעה לתנועה". לדבריו, "היתה לי באזור פגישה קצרה, אחרת לא הייתי מגיע לשם. אני מניח שזה נראה צורם, אך בימים האלה אין פקחים וגם התושבים יודעים את זה וכך קרה שגם לי לא הייתה ברירה, אלא לחנות על המדרכה".

 

מעיריית חיפה נמסר בתגובה כי לא קיימת כל הנחיה שלא לאכוף את החוק בימי הפסטיבל. "הסדרי החניה בעיר חיפה נותרו על כנם גם בימי הפסטיבל. באזור הפסטיבל יש חניונים, כך שאין כל בעיית חניה", מסר ל-ynet דובר ראש עיריית חיפה, צחי טרנו.

 


פורסם לראשונה 29/09/2007 21:07

 

בהכנת הידיעה השתתפה לירון מילשטיין
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חנייה באדום לבן
צילום: חגי אהרון
ניר מריאש
צילום: חגי אהרון
מומלצים