שתף קטע נבחר

ביום ב': בלוגרים למען איכות הסביבה

המטרה העיקרית של Blog Action Day היא להביא את נושא איכות הסביבה למודעות רבה יותר. לגרום ליותר אנשים לחשוב על כך, לדון, לשאול שאלות ולהתייחס לנושא מכל זווית אפשרית

ב-15 באוקטובר, יום ב' הקרוב, בלוגרים מכל העולם יתאחדו על מנת לעלות לסדר היום נושא חשוב מאוד – איכות הסביבה. כל בלוגר יפרסם פוסט על איכות הסביבה, באופן שהוא רואה לנכון ובדרך שלו יקשר את הפוסט אל הנושא. המטרה היא שכולם ידברו על עתיד טוב יותר במשך יום שלם.  

 

Blog Action Day יצליח אך ורק באמצעות השתתפות המונית של בלוגרים. אם אתם כותבים בלוג, אנא פרסמו ב-15 באוקטובר פוסט הקשור לאיכות הסביבה. אל תשכחו להירשם.

  

הדרך הטובה ביותר לתרום לנושא היא לפרסם פוסט אשר מתייחס לאיכות הסביבה בצורה כזו או אחרת. הפוסט שלכם יכול להיות על כל דבר שקשור לאיכות הסביבה. כך, תוכלו לכתוב פוסט על איכות הסביבה שאינו מתקשר אל נושא הבלוג שלכם באופן ישיר, או לקשר את נושא איכות הסביבה לנושא הבלוג שלכם בדרך מסוימת. 

 

למשל, אם אתם כותבים על תכנות וטכנולוגיה, תוכלו להתייחס ליישומים שנעשה בהן שימוש למען איכות הסביבה. למשל, איך להפסיק לבזבז נייר, למה טכנולוגיה תעזור לשמור על איכות הסביבה ועוד. 

  

המטרה העיקרית של Blog Action Day היא להביא את נושא איכות הסביבה למודעות רבה יותר. לגרום ליותר אנשים לחשוב על כך, לדון, לשאול שאלות ולהתייחס לנושא מכל זווית אפשרית.

  

ככל שיותר אנשים ידעו על קיומו של Blog Action Day, כך מספר המשתתפים יגדל ונוכל לחולל שינוי. עזרו לקדם ולהפיץ את היום הזה באמצעות באנר או פוסט בבלוג שלכם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
משתתפים ותורמים לכדור הארץ
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים