שתף קטע נבחר

המשטרה: להעמיד לדין את ראש עיריית יהוד

תיק החקירה נגד ראש עיריית יהוד, יוסי בן דוד, הועבר לפרקליטות. במשטרה אומרים כי נמצאה תשתית ראייתית להגיש נגדו כתב אישום על מירמה, האזנות סתר ותקיפה

המשטרה המליצה הערב (א') להעמיד לדין את ראש עיריית יהוד, יוסי בן-דוד, בחשד לעבירות של מירמה, הפרת אמונים, עבירות של חוק האזנת סתר ותקיפה.

 

מפלג החקירות ביחידה הארצית לחקירות הונאה, בראשותו של סגן ניצב איציק אברהם, סיים את חקירתו במספר פרשיות בהן היו מעורבים לכאורה בן-דוד וחשודים נוספים. על פי החשדות, בן-דוד ביצע האזנות סתר ותקף את ראש האופוזיציה במועצת העיר, כששפך עליו תה חם. כן עלה חשד שראש העיר ביטל דו"חות חנייה למקורביו.

 

חומרי החקירה הועברו לפרקליטות מחוז מרכז להמשך טיפול. במקביל, ממשיכים במשטרה לחקור מספר פרשיות נוספות הקשורות לבן-דוד, ובסיומן יועברו התיקים לפרקליטות. 

 

בחודש ספטמבר נחקר בן-דוד במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה של המשטרה, ולאחר מכן שוחרר בתנאים מגבילים. הוא נשלח למעצר בית בן ארבעה ימים והורחק ממשרדי העירייה למשך שמונה ימים. 

 

במסגרת החשדות שעלו נגד בן-דוד, זומן לפני חודשים ספורים היועץ המשפטי לעירייה לחקירה במשרדי הממשלה. כששב, התבקש על ידי עוזרו של ראש העיר לספר על מה נחקר, אך סירב בטענה שמדובר במידע חסוי. לטענתו, לאחר מכן נפל קורבן לאיומים מצד בכירים בעירייה ואף הגיש תלונה במשטרה על ניסיון לדרוס אותו.

 

ראש העיר נבחר לתפקידו בבחירות המוניציפליות האחרונות, אחרי שכיהן כחבר מועצה פעיל למדי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בן דוד. יעמוד לדין
צילום: צביקה טישלר
מומלצים