שתף קטע נבחר

תנובה מפטרת עובדים במפעל הבקר "אדום אדום"

פרסום ראשון: מהלכי התייעלות ובהם פיטורים במפעל הבשר של תנובה בבית שאן. תנובה: מדובר בצעדי התייעלות, רק עשרה מהעובדים הקבועים פוטרו

מפעל הבקר בקר תנובה - המייצר את המותג "אדום אדום" של תנובה - מבצע בימים אלה גל של פיטורי עובדים. כך נודע ל-ynet. המפעל מעסיק כ-140 עובדים קבועים וכ-60 עובדי קבלן. מתנובה נמסר כי כ-10 מהעובדים הקבועים פוטרו. עוד נמסר מתנובה כי העסקת העובדים הקבלניים היא עונתית ומשתנה בהתאם לצרכי המפעל - כאשר פעילות החברה מצטמצמת אחרי החגים.

 

מפעל "אדום אדום" בעמק בית שאן הוקם בשנת 2004 בהשקעה של 120 מיליון שקלים. המפעל סבל בעבר מהפסדים וברבעון הראשון של 2007 הוא רשם הפסד של 20 מיליון שקלים. ברבעון הקודם, לעומת זאת, הגיע המפעל לאיזון, בשל צעדי התייעלות ושינויים במפעל, שנעשו על חשבון חלק מהעובדים. 

 

מתנובה נמסר בתגובה: "תשלובת 'בקר תנובה' הגיעה השנה לאיזון תפעולי, לאחר שהובילה להישגים מרשימים בחדירת מותג הבשר הטרי 'אדום אדום' ובהרחבת נתחי השוק של החברה. עם השלמת התשתית לייצור ושיווק בשר טרי בישראל, מיישמת בקר תנובה תכנית עסקית שמטרתה השגת רווחיות בשנת 2008, ובמסגרתה מתבצעים גם מהלכי התייעלות".

 

התעשיינים מסייעים למפוטרי תנובה בירושלים

בתוך כך, מבצעות התאחדות התעשיינים ותנובה מבצע מיוחד בירושלים - 14 מפעלי תעשייה בבירה ינסו לקלוט את 150 עובדי מחלבת תנובה העומדת להסגר בקרוב. מחר (ג') יתקיים בירושלים יריד תעסוקה מיוחד, בו יציעו התעשיינים כ-170 משרות לפורשי תנובה.

 

לאחר 80 שנות פעילות המחלבה תסיים השנה מחלבת תנובה את פעילותה בירושלים. כתוצאה מכך 150 עובדים יאלצו לסיים בקרוב את עבודתם במחלבה זו.

 

בין המפעלים שישתתפו ביריד ויציעו עבודה לפורשי תנובה נמנים אביק מעבדות ביולוגיות; אופיר אופטרוניקה; AVX; ביומטריקס; טוטנאור; יוסן; יקבי אפרת; מאפיית אנג'ל; מאפיית ברמן; מעבדות ים המלח; סודה קלאב; סולל מערכות סולריות ותפזול תעשיות כימיות.

 

המידע הראשוני על הפיטורים באדום אדום הגיע באימייל האדום

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים