שתף קטע נבחר

חשד: מאבטח שידל ילדות לבצע אקטים מיניים

אם התלוננה שבתהּ בת ה-10 יצרה בתוכנת ה-ICQ קשר עם מאבטח בית ספר בנגב המערבי. בחקירת המשטרה התברר כי המאבטח ביקש מילדות נוספות, איתן היה בקשר דרך האינטרנט, לבצע אקטים מיניים. לחלקן אף שלח סרטי פורנו

מאבטח שעבד בבית ספר בנגב המערבי נעצר בחשד ששידל באמצעות ה-ICQ ילדות בנות 10 ו-12 לבצע מעשים מגונים. על פי החשד, הוא העביר לילדות סרטי פורנו וביקש מהן לבצע את האקטים.

 

לפני כמה שבועות הגישה אם לילדה בת 10 תלונה במשטרה. האם אמרה כי היא חושדת שבתהּ נמצאת בקשר עם מאבטח בבית ספרה. האם הציגה פלט מחשב ובו שיחה שניהלה הבת עם המאבטח, שכינה את עצמו "מאסטר מיינד". לדבריה, הבת סיפרה כי המאבטח אמר לה שהיא יכולה להיות דוגמנית ושהוא יכול לצלם אותה, כפי שזה עושה עם בנות נוספות. המאבטח נחקר אז וטען כי עשה זאת מתוך שעמום. לאחר החקירה הוא פוטר ממקום עבודתו.

 

אלא שבבדיקה שנערכה במחשבו האישי התגלה כי הוא שוחח באמצעות ה-ICQ עם ילדות נוספות. במחשב נמצאו תכתובות בהן שידל ילדות לבצע אקטים מיניים עם אחרים, תוך פירוט מלא של הצעדים אותם הן אמורות לבצע.

 

החשוד, בן 24, הודה בחקירתו הנוספות בכל העבירות המיוחסות לו. הוא סיפר כי נתן הסברים מפורטים לילדות הללו בנושאים מיניים ואף שלח לחלקן סרטי פורנו. בחקירתו הביע צער עמוק על מעשיו ואמר כי לא ידע מדוע המשיך במעשים הללו.

 

מתדפיס אחת השיחות שקיים, גילו החוקרים כי הוא נתן הדרכה לילדה בת 12 ולאחר מכן ביקש ממנה שתלמד את אחותה הקטנה לבצע את האקטים המיניים. כמו כן ביקש ממנה שתשלח לו תמונות בכדי שיוכל לצפות באקטים המיניים שאותם היא למדה בזכותו.

 

המשטרה תבקש היום (ה') להאריך את מעצרו של החשוד בבית משפט השלום באשדוד. במקביל, פועלים במשטרה לאתר קטינות נוספות שהיו בקשר עם החשוד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים