שתף קטע נבחר

תביעה נגד איל-מקיאג': האיפור הזיק לפנים
התובעת, צעירה בת 28, טוענת כי נגרם לה נזק קשה בפנים בעקבות שימוש במסכה ובקרם לילה של חברת הקוסמטיקה. לטענתה, מספר ימים לאחר השימוש בקרמים החלו להופיע על פניה פצעים גדולים אדומים ומוגלתיים אשר מנעו ממנה לצאת מהבית. איל-מקיאג': מעולם לא נתבענו בעבר על נושאים כאלה
לבית משפט השלום בתל אביב הוגשה הבוקר (ה') תביעה כנגד חברת הקוסמטיקה איל-מקיאג'. התובעת, צעירה בת 28 טוענת, כי נגרם לה נזק קשה בפניה בעקבות שימוש במסכת רענון לפנים ובקרם מזין ללילה של החברה. לטענתה, היא החלה להשתמש בקרמים, כאשר מספר ימים לאחר מכן החלו להופיע על פניה פצעים גדולים אדומים ומוגלתיים אשר מנעו ממנה אפילו לצאת מהבית.

 

לדבריה, היה מדובר במראה מחריד אשר השחית את פניה ובשל כך לא יכלה לצאת לעבודה. מעבר לכך, סבלה מכאבים וגירוד בפניה. כאשר היא ראתה כי הפצעים אינם חולפים למרות שהפסיקה את השימוש בקרמים, היא פנתה למנכ"ל החברה איל מקיאג' אשר לאחר בדיקה אמר לה, כי הבעיה מוכרת והציע לה טיפולים על חשבון החברה. הוא אף הפנה אותה לקוסמטיקאית אשר לא הצליחה לעזור לה. עקב כך היא פנתה לרופא עור מומחה, אליו הופנתה גם כן על ידי מנכ"ל החברה, אשר קבע כי מדובר בפצעי אקנה קשים עם נטייה להצטלקות.

 

בסופו של דבר הופנתה הלקוחה לטיפולי לייזר בבית החולים אלישע, ולטענתה הבטיחה לה החברה כי תישא בתשלום ההוצאות. אך מיד כאשר התחילה את הטיפול, לא הצליחה להשיג את מנכ"ל החברה ומזכירתו והם לא עמדו בהתחייבותם לשלם את הטיפולים אשר עלו למעלה מ-6,000 שקל.

 

באמצעות עורכת דינה, עילית רפאל, היא טוענת כי נעדרה מעבודתה לתקופה ארוכה - דבר שהביא לפיטוריה. כמו כן, היא טוענת כי למרות שחלפו למעלה

משלוש שנים מאז השתמשה בקרמים, נותרו לה צלקות מכוערות על כל פניה והיא מגדירה את מה שעברה ועוברת עדיין, כסיוט אשר שיבש את חייה לחלוטין.

  

בכתב התביעה טוענת הלקוחה, כי כתוצאה מרשלנותה החמורה של החברה, עצימת העיניים וההטעייה המכוונת נגרמו לה נזקים נפשיים שהותירו בה צלקות אסטטיות ונפשיות וכל התהליך גרם לה לסבל רב - דבר אשר פגע גם בביטחונה העצמי וגרם לה גם לנזקים כלכליים. יצויין, כי ללקוחה נקבעו אחוזי נכות בעקבות השימוש בקרמים. טרם הוגש כתב הגנה.

 

איל-מקיאג': אנו מתפלאים

"אנו מתפלאים לשמוע כי עניין זה מתפרסם לפני שהתקבלה במשרדינו תביעה בעניין. עם קבלת כתב התביעה חברת איל מקיאג' תתייחס לגופו.

 

"חברת האיפור הבינלאומית איל-מקיאג' פועלת בישראל למעלה מ-11 שנים ומשרתת מעל 700 אלף נשים. החברה מקפידה לפעול על פי חוק ולמוצריה רישיונות הן ממשרדי הבריאות מהארצות מהן הם מיובאים והן ממשרד הבריאות בישראל.

 

"החברה מעולם לא נתבעה בעבר על נושאים מסוג הבעיות אותן מציגה המתלוננת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
איל מקיאג'. הלקוחה הופנתה לטיפולי לייזר
מומלצים