שתף קטע נבחר

חשד: מאבטח בבי"ס ביצע מעשים מגונים בבת 6

על-פי החשד לקח מאבטח בבית ספר באזור השרון את התלמידה שהמתינה בשער בית הספר לאמהּ לשיחים שליד השער, שם נגע באזורים אינטמיים בגופה. המאבטח מכחיש

תושב רעננה, בן 64, העובד כמאבטח בבית ספר יסודי באזור השרון, נעצר היום (ו') בחשד שביצע מעשים מגונים בתלמידה בת 6. בית משפט השלום בכפר-סבא האריך את מעצרו בשלושה ימים.

 

על-פי החשד, אתמול בסיום יום הלימודים המתינה התלמידה לאמהּ, כדי שזו תיקח אותה לביתה. החשוד לקח אותה לשיחים הנמצאים בסמוך לשעבר בית הספר, שם נגע בה באזורים אינטימיים בגופה וביצע בה מעשים מגונים.

 

כאשר האם הגיעה לשער בית הספר היא הבחינה במאבטח שיצא עם בתהּ מבין השיחים. האם התלוננה על המעשה למנהלת בית הספר וזו דיווחה על-כך למשטרה. הילדה סיפרה לחוקרת ילדים את המעשים שביצע המאבטח.

 

בדיון בבית המשפט טען נציג המשטרה כי אמנם החשוד מכחיש את המעשים המיוחסים לו, אך הוא קושר עצמו למקום האירוע. נציג המשטרה הוסיף כי מהתרשמות חוקרת הילדים עולה שעדותה של הילדה אמינה. במשטרה אומרים כי את תיק החקירה מלווה פרקליטות מחוז מרכז, אשר דורשת לבצע השלמות חקירה נוספות.

 

סניגורו של החשוד, עו"ד אלון דוידוב, טען כי מרשו מכחיש את המיוחס לו. בהחלטה קבעה השופטת ריבי צוק כי לאחר עיון בחומר החקירה הובהר לה שהחקירה טרם הושלמה, וכי מחומר החקירה עולה שיש חשד סביר שהחשוד מעורב במיוחס לו ומן הראוי לאפשר למשטרה להשלים את החקירה.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים