שתף קטע נבחר

החשודים בסימום ובאונס ילדה: היא באה שיכורה

הוארך ביממה מעצרם של שני הנערים, בני 13 מפרדס חנה, החשודים שאנסו את בת ה-12, לאחר שהשקו אותה ונתנו לה סם אונס. הם מכחישים את המיוחס להם וטוענים, כי הילדה באה לביתו של אחד מהם שיכורה והתמוטטה לאחר ששתתה בקבוק וודקה לבדה

שני הנערים החשודים כי אנסו ילדה, בת 12, לאחר שהשקו אותה באלכוהול ונתנו לה סם אונס הכחישו היום (א') את החשדות המיוחסים להם. בית משפט השלום בחדרה האריך את מעצרם עד מחר.

 

בשעות הבוקר איתר אביו של אחד הנערים, תושבי פרדס חנה, את הילדה כשהיא מוטלת עירומה בביתו. אנשי משטרה למקום גילו על גופה של הילדה סימנים המעלים חשד כי נאנסה. החוקרים אספו ממצאים בדירה, ואנשי מד"א פינו את הילדה לבית החולים "הלל יפה" בחדרה במצב קשה, כשהיא מחוסרת הכרה. מאוחר יותר הועברה הילדה לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהיא מורדמת ומונשמת.

 

המשטרה חושדת כי הילדה הובאה על-ידי שני נערים, בני 13, לביתו של אחד מהם, שם נאנסה. שני הנערים טענו בחקירה כי הנערה שתתה בקבוק וודקה לבדה והשתכרה. עוד טענו, כי לאחר שהבחינו שהנערה התמוטטה, העירו השניים את אביו של אחד החשודים שהזעיק את מד"א. אמו של החשוד אמרה, כי היא ובעלה ישנו בבית ולא שמעו דבר. לדבריה, בנה סיפר לה מאוחר יותר שהנערה הגיעה לבית כשהיא שיכורה.

 

פרקליטו של אחד החשודים, עו"ד אבי אודיז, אמר כי "זה מקרה בוטה של יצירת מהומה על לא מאומה".

 לדבריו, "אין למשטרה כל ממצא סביר שהנערים אנסו את הנערה או שהיו יחסי מין. מה שקרה כאן הוא שנערה ששתתה אלכוהול, בקבוק שלם של וודקה תוך רבע שעה ואז התמוטטה".

 

מנתוני משרד הרווחה שהגיעו ל-ynet עולה כי בשבע השנים האחרונות חלה עלייה של 16% במספר עד גיל 14 שנפגעו מתקיפה מינית. במחצית הראשונה של שנת 2007 טופלו על-ידי משרד הרווחה 1,464 ילדים שהותקפו מינית.

 

סנגורו של החשוד השני מסר כי מרשו מכחיש את המיוחס לו וטוען כי השניים הכירו את הנילדה באינטרנט. "מרשי טוען כי הוא לא הפשיט את הילדה ומעולם לא ראה את פלג גופה העליון או התחתון ללא בגדים", ציין הסנגור והוסיף: "חוות הדעת של המשטרה רק מעלה חשד לאונס ולא ברור אם אכן נעשה אונס. בכל מקרה, כדי לקבל תשובה צריך לשמוע את מוצא פיה של הילדה כשתתעורר".

 

הסנגור הוסיף כי מרשו והחשוד השני פגשו את הילדה רק היום סמוך ל-2:00 והלכו עימה לביתו של אחד מהם, שם ביקשה לשתות וגמרה בקבוק שלם של וודקה. הסנגור הוסיף כי הילדה לא נמצאה כשהיא ערומה אלא לבשה מכנסי טייץ, גופייה וחזייה.

 

הילדה הועברה אחר הצהריים למחלקה לטיפול נמרץ ילדים בבית החולים רמב"ם בחיפה. דר' מיקי הלברטל, שקיבל את הילדה, סיפר כי היא מחוסרת הכרה ומונשמת. "חוסר ההכרה נובע ככל שידוע לנו מכמות גבוהה ביותר של אלכוהול", אמר והוסיף: "לגבי חומרים אחרים, ייתכן כי הם משפיעים אך עדיין קשה לקבוע אם אכן היו חומרים כאלה. הדבר יתברר במועד מאוחר יותר, כשיגיעו תוצאות הבדיקות".

 

ד"ר הלברטל הוסיף כי הרופאים מקווים שככל שתפוג השפעת האלכוהול בדמה של הילדה, היא תשוב להכרה.

 

השתתף בהכנת הידיעה: אחי"ה רבאד
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אחד החשודים בדרכו לדיון בביה"מ
צילום: עידו ארז
מומלצים