שתף קטע נבחר

נער נדקר למוות בקטטה במרכז מסחרי בהרצליה

הנער, בן 17, נמצא שרוע ברחבה בשכונת נווה-ישראל. המשטרה עיכבה כמה צעירים: "לאחרונה בני נוער מסתובבים בחוסר מעש ברחובות. מעריכים שהקטטה פרצה על רקע טפשי"

גופתו של נער כבן 17 ועליה סימני דקירה נמצאה הלילה (ב') ברחוב בר-כוכבא בהרצליה, ברחבה של מרכז מסחרי. במשטרה מעריכים כי הרצח בוצע על רקע קטטה בין נערים שפרצה במקום. שני צעירים עוכבו לחקירה.

 

במוקד מד"א ירקון התקבלה תחילה הודעה על צעיר פצוע, שנמצא בשכונת נווה-ישראל בעיר. הפראמדיק

אהרון גוליברודסקי סיפר ל-ynet: "מצאנו אותו שוכב מחוסר הכרה ללא נשימה וחיוור. מיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה נמרצות, אך ללא הועיל. לבסוף נאלצנו לקבוע את מותו".

 

עוד בטרם הגיעו למקום כוחות משטרה ומד"א, ניסו עוברי אורח לטפל בנער. עם הגיעם למקום, פתחו השוטרים בסריקות, בניסיון לאתר את כלי הרצח. כמה חשודים עוקבו לחקירה.  

 

הנער שנרצח בנווה-ישראל הוא תושב מרכז העיר, שלמד בפנימייה בצפון. במקום בו נמצאה גופתו התקהלו בני נוער ותושבים רבים. שלוש נערות, שלא הפסיקו למרר בבכי, סיפרו כי הן מכירות את הנרצח. מעבר לכביש חנה קטנוע בצבע שחור, תחת השגחה משטרתית כבדה - ככל הנראה, של הנרצח.  


צילום: ירון ברנר

 

במשטרה אומרים כי בשבועות האחרונים נרשמה עלייה באירועים

 פליליים בהם מעורבים בני נוער, ובפרט בשעות הלילה המאוחרות. מפקד משטרת גלילות, סגן ניצב יצחק גטניו, אמר כי ניתן לראות נערים רבים שמסתובבים ברחובות העיר בחוסר מעש. הוא העריך כי הקטטה "פרצה על רקע טפשי". חקירת הרצח הועברה ליחידת התשאול של משטרת מרחב ירקון.

 

תושב ותיק בנווה-ישראל העיד כי למיטב זיכרונו, מדובר במקרה הרצח הראשון בשכונה, אף שמתגוררים בה גם עבריינים. "פעם המשטרה פחדה להיכנס לכאן, אבל לא היו רוצחים. זה שהיה פה רצח של נער מראה עד כמה הנוער הידרדר. פעם היו סופרים עד שלוש וחושבים על המעשים. היום רוצחים ודוקרים בלי לחשוב אפילו לרגע. אני בטוח שמדובר בוויכוח טפשי שיכל להיגמר אחרת".


פורסם לראשונה 29/10/2007 01:35

 

בהכנת הידיעה השתתף אבי כהן
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זירת הרצח
צילום: ירון ברנר
"המשטרה פחדה להיכנס לשכונה"
צילום: ירון ברנר
מומלצים