שתף קטע נבחר

נתפס עבריין המין שברח ממוסד בפרדס חנה

בעקבות מידע שהתקבל במוסד "נווה שלווה" הצליחה המשטרה לאתר את הנמלט באזור רחובות. מנהל המוסד ממנו נמלט הלילה המאושפז אמר: "נבדוק וננסה לסגור את הפרצות, אבל איך דרך שבה ניתן לסגור את המקום באופן טוטאלי"

כוחות משטרה הצליחו הערב (יום ד') לתפוס באזור רחובות עבריין מין שברח בלילה ממוסד "נווה שלווה" בפרדס חנה, שם הוא מאושפז. שוטרי תחנת רחובות עצרו אותו ללא מסמך מזהה והעבירו אותו לתחנת המשטרה בחדרה.

 

בשעות הלילה הצליח המאושפז, השוהה ב"נווה שלווה" על פי צו בית משפט בעקבות עבירות מין ורכוש שביצע, לברוח מהמוסד מבלי שעובדי המקום הבחינו בכך. כאשר הרגישו במוסד כי המאושפז נמלט הם דיווחו על כך למשטרת חדרה, שפתחה בסריקות בניסיון לאתר אותו.

 

מנהל "נווה שלווה", ד"ר מיכאל שניידמן, סיפר ל-ynet כי סמוך ל-17:00 התקבל במוסד מידע, לפיו הנמלט שוהה בבית של קרובי משפחתו באזור רחובות. ד"ר שניידמן מיהר לדווח למשטרה שהצליחה לאתר אותו כעבור שעה. צוות של בית החולים נשלח אף הוא כדי לקחת אותו בחזרה למוסד.

 

"אנחנו מבינים שהוא כנראה הלך לקרובי משפחתו. העברנו את המידע למשטרה, הוא נלכד ואני מקווה שהסיפור הזה מאחורינו", אומר ד"ר שניידמן.

 

לדבריו, הדיווחים בכלי התקשורת לפיהם הנמלט הוא פושע מין מסוכן, היו מוגזמים. "הוא לא אדם נחמד ויפה נפש, אבל גם לא אנס סדרתי", אמר. "זה אדם שגנב, פרץ למכוניות, בחור אלים שמסוגל לתקוף. הוא לא הסתדר בשום מוסד של משרד הרווחה, ובסופו של דבר הוחלט לנסות לשקמו אצלנו".

 

באשר לנסיבות הבריחה מהמוסד, המשמש גם חולי נפש וגם אנשים הסובלים מפיגור שכלי, אמר ד"ר שניידמן: "אנחנו ממשיכים לבדוק איך הוא הצליח לצאת מבין כותלי המוסד. נבדוק וננסה לסגור את הפרצות, אבל איך דרך שבה ניתן לסגור את המקום באופן טוטאלי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים