שתף קטע נבחר

רק כתובת "הקב"ה" שרדה את אש הקסאם

אחת הרקטות שנחתו בליל שבת בשדרות פגעה ישירות במכוניתו של יעקב טימסית. האש לא הותירה דבר, מלבד הכיתוב "הקב"ה" מתוך שלט שתלה לאחרונה. איש לא נפגע בירי הזה. אבל לטימסית, שניצל גם בעבר מרקטת קסאם, מתחיל להימאס מניסים

מספר מכוניות עלו באש בשדרות, לאחר שרקטות קסאם פגעו בהן פגיעה ישירה בליל שבת. ממכוניתו של יעקב טימסית נותר, למרבה ההפתעה, שריד אחד קטן - חלק משלט שתלה בשמשה האחורית ועליו הכיתוב "קב"ה".

  

הרקטות שנפלו בשכונת המגורים בשדרות גרמו לשריפת מספר מכוניות ונזק לבתים, בעיקר שמשות וחלונות. אחת הרקטות פגעה במכוניתו של יעקב טימסית. בני משפחת טימסית כבר ספגו מספר רקטות קסאם, וכבר אז אמר אחד מבני המשפחה שהגורל רודף אותם.


השריד היחיד (צילום: ליז אבוטבול)

 

טימסית סיפר ל-ynet כי שמע את התרעת "צבע אדום": "הספקנו להיכנס לממ"ד ואז שמענו פיצוץ חזק מאוד. כל החלונות התנפצו, יצאנו החוצה כדי לראות מה קרה ואז ראיתי שריפה פשוט מבהילה שכמוה עוד לא ראיתי בשעת נפילות של רקטות קסאם. כל המכוניות פשוט בערו כמו לפידים. זה היה מחזה מבהיל. למרות שאנחנו דתיים, מיהרנו להתקשר לכיבוי אש ולגורמי הצלה שיגיעו. אני הייתי גם עסוק בניסיון להרגיע את אשתי, שלא הפסיקה לקרוא 'שמע ישראל'.

 

"אחרי שנרגע ירדנו לאוטו, שהיה כבר שרוף כולו. הבחנו שמכל האוטו השרוף נשאר רק קטע אחד שלם מהשלט ששמתי בשמשה האחורית של האוטו - 'הקדוש ברוך הוא, אנחנו אוהבים אותך'. אשתי ואני עמדנו ממש נרגשים, כי כל הזמן יש פה ניסים בשדרות עם הקסאמים. זו הפעם השניה שהרכב שלי נפגע מקסאמים. בפעם הקודמת, קסאם חורר לי את כל האוטו ואשתי שהיתה בהריון נכנסה לפאניקה ועקב כך היא נאלצה ללדת מוקדם יותר".

 

אבל אפילו ליעקב טימסית מתחיל להימאס מניסים והוא דורש שמישהו על הקרקע יתחיל לפעול: "אנחנו חיים פה בתחושה שאם הצבא לא מגן עלינו, אז לפחות הקדוש ברוך הוא שומר עלינו מלמעלה. אבל אי אפשר כל הזמן לסמוך על הניסים האלה. אנחנו מקווים שישימו לזה סוף".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המשפחה שלא נפגעה
צילום: ליז אבוטבול
מומלצים