שתף קטע נבחר

חשד: צעירה מתה משתיית יתר של אלכוהול בצפון

בן זוגה של הצעירה, בת 23, מצא אותה כשהיא מחוסרת הכרה בבית בקיבוץ אשדות יעקב מאוחד. בן הזוג סיפר לשוטרים כי הם בילו אמש ושתו לשוכרה וכשהתעורר בבוקר גילה שאינה מגיבה לקריאותיו. מחקירה ראשונית עולה, כי אין חשד לפלילים

צעירה, בת 23, נמצאה היום (ו') כשהיא מחוסרת הכרה בבית בקיבוץ אשדות יעקב מאוחד. צוות מד"א גלבוע שהוזעק למקום קבע את מותה. מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה, כי לא מדובר באירוע פלילי אלא במוות כתוצאה משתייה מרובה של אלכוהול.

 

הצעירה נמצאה על-ידי בן זוגה סמוך ל-13:50 שהזעיק מיד את צוותי מד"א. פרמדיק מאיר אשרף היה הראשון שהגיע למקום וסיפר ל-ynet כי בן הזוג דיווח שחברתו מחוסרת הכרה ואינה מגיבה לקריאותיו. "כשהגענו למקום נאלצנו לקבוע אחרי זמן קצר את מותה של הצעירה. על גופה לא נמצאו כל סימני אלימות וגם בבית לא ניתן היה להבחין כי אירע מקרה אלימות כלשהו", סיפר אשרף.

 

בן הזוג של הצעירה סיפר לאנשי מד"א ולשוטרי תחנת טבריה שהוזעקו למקום כי הוא והצעירה שתו אמש לשוכרה וכי סמוך לחצות הוא נרדם כשהיא שוכבת לצדו. לדבריו, כשהתעורר לפני הצהריים הבחין כי בת זוגו אינה מגיבה לקריאותיו וכי היא מחוסרת הכרה. לאחר שהתעשת הזעיק למקום את צוותי מד"א על מנת שינסו להציל את חייה.

 

במשטרה ימשיכו לגבות עדות מבן הזוג ולאסוף ראיות מהבית כדי לשלול באופן סופי את האפשרות שמדובר באירוע פלילי. כמו כן ייבדק האם מותה נגרם משתיית אלכוהול בלבד או שמא היו מעורבים חומרים נוספים בדמה.

 

בתקופה האחרונה אירעו מספר מקרי מוות של צעירים כתוצאה משימוש בסמים או באלכוהול. ביוני השנה מתה צעירה, בת 25, בדירה בתל-אביב בשל עירוב קטלני של אלכוהול וסמים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שי רוזנצוויג
אלכוהול. פיתוי קטלני
צילום: שי רוזנצוויג
מומלצים