שתף קטע נבחר

אגד ביטלה קמפיין אוטובוסים נגד אולמרט

"המטה העולמי להצלת העם והארץ" התארגן למחאה לקראת כינוס ועידת אנאפוליס, והכין 1,000 שלטים שעליהם נכתב "אולמרט בורח מה-police לאנאפוליס". השלטים היו אמורים להיתלות על גבי אוטובוסים בכל הארץ, אך אגד גנזה את הקמפיין ברגע האחרון

בשולי הוועידה. "המטה העולמי להצלת העם והארץ" ביקש לצאת בקמפיין על אוטובוסים תחת הסיסמה "אולמרט בורח מה-police לאנאפוליס", אך ברגע האחרון אגד ביטלה את ההסכם.

 

לדברי אנשי המטה, מטרת הקמפיין היתה להדגיש את האבסורד שבו ראשי ממשלה שנמצאים בחקירות ובמצוקות אישיות מנסים לצאת ממצבם על ידי הרפתקאות מדיניות. דוגמה לכך ניתן למצוא, לדבריהם בתוכנית ההתנתקות שביצע אריאל שרון מגוש קטיף ומצפון השומרון.

 

"ביקשנו להעלות את הנושא למודעות ציבורית רחבה על ידי קמפיין שהיה אמור להיתלות במוצאי שבת על גבי אוטובוסים של אגד", אמרו במטה.

 

אנשי המטה אמרו ל-ynet שבשלב הראשון המודעות היו אמורות להיתלות על אוטובוסים בירושלים, ולאחר מכן בכל רחבי הארץ, ובסך הכל על כ-1,000 אוטובוסים. לדבריהם, החברה שאחראית לפרסומים על גבי האוטובוסים אישרה את הקמפיין ולא מצאה בו שום פסול, אך ביום חמישי בלילה הם קיבלו הודעה שלפיה אגד מסרב להעלות את המודעות. לטענתם נמסר להם ש"אין אמת בפרסום".

 

במטה סיפרו כי השקיעו עשרות אלפי שקלים בקמפיין, וכי הביטול גרם להם נזק כספי חמור. בכוונתם אף לתבוע את חברת אגד. דובר אגד, רון רטנר, אישר את הדברים ואמר ל-ynet כי הזכיין האחראי על פרסום על גבי האוטובוסים, חברת "כנען בתנועה", פסל אותה כיוון שהמודעות "מפלגות את העם ואינן במקומן". רטנר הוסיף כי מדובר בקמפיין אנטי-ממסדי, שאינו ראוי לפרסום על גבי אוטובוסים.

 

לפני כחודשיים יצאה מועצת יש"ע בקמפיין על גבי האוטובוסים של אגד תחת הסיסמה "הסכם אולמרט-אבו בלוף יתפוצץ לנו בפרצוף".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים