שתף קטע נבחר

לבנת: לבני נהנית להתחכך בקונדוליזה

בכנס פעילים, עקצה הח"כית את שרת החוץ: "היא קוראת לראש הממשלה להתפטר - וממשיכה ללכת איתו, כי אולי היא אוהבת להתחכך בקונדוליזה רייס. זה כישלון". נתניהו נזכר בשביתת הסטודנטים שליוותה את כהונתו: "התערבנו מיידית"

"הליכוד יחזור לשלטון מהר מכפי שחושבים", הבטיח הערב (יום ד') היושב-ראש, בנימין נתניהו, בכנס פעילים באור-יהודה. "התביישתי כשאולמרט נכנע באנאפוליס", העיר מארגן הכנס, יובל שטייניץ. היו שם גם גדעון סער, ישראל כץ, חיים כץ, אלוף (מיל') יוסי פלד, כדורסלן העבר טל ברודי וכמובן, שרה נתניהו והבן יאיר. אבל ללא ספק, את ההצגה גנבה לימור לבנת.

 

''זו ממשלה כושלת, זו לא מנהיגות. ישראל ראויה למנהיגות אחרת", אמרה לבנת בכנס - ואז היא יצאה במתקפה חזיתית נגד ציפי לבני, גם קצת מתחת לחגורה: "יש שרת חוץ", אמרה, "שקוראת לראש הממשלה להתפטר - וממשיכה ללכת איתו, כי אולי היא אוהבת להתחכך בקונדוליזה רייס. זה כישלון". 


"רוצה להתחכך" (צילום: שגרירות ישראל בווינה)

 

כל הדוברים בכינוס תקפו בחריפות את הממשלה ואת העומד בראשה, בעיקר

בתחום המדיני. נתניהו התייחס למשבר במערכת החינוך, ונזכר בימים בהם הוא עמד בראש: "מערכת החינוך קורסת, וראש הממשלה לא מתערב. בימיי הייתה שביתת סטודנטים - והתערבנו מיידית. זה לקח כמה ימים, אך במשא-ומתן אינטנסיבי הבאתי את השביתה לסיום", הזכיר.

 

"כיהודי", אמר ח"כ שטייניץ, "התביישתי כששמעתי שאולמרט קיבל את האולטימטום הסעודי והסכים שלא להזכיר את ירושלים בנאומו. אבו-מאזן דיבר על ירושלים; אולמרט לא. התביישתי כשראיתי את לבני מתחננת שילחצו את ידה. ולהשפלה הזאת הם קוראים שלום. שוב יהודים מתחננים לגויים שילחצו את ידם". ברוח החג, הוא הוסיף: "אנחנו נגרש את החושך ונחזיר את התקווה לישראל". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גם זה כישלון: לבנת.
צילום: יואב גלאי
מומלצים