שתף קטע נבחר

אישום: הציעו הצעות מיניות ל"נערות" באינטרנט

שני תושבי המרכז הואשמו הבוקר כי הציעו הצעות מגונות לשתי "נערות" באינטרנט. השניים נפלו בפח שטמנה להם תוכנית תחקירים, בעוד המשטרה משתפת פעולה וממתינה לסיום הצילומים. תשעה גברים נוספים נעצרו בחשדות דומים

המשטרה בשרות הטלוויזיה? שני תושבי אזור המרכז הואשמו הבוקר (יום ו') בניסיון להטרדה מינית ובניסיון למעשה מגונה, לאחר ששוחחו באינטרנט עם מי שהתחזו לנערות צעירות והציעו להן הצעות מגונות.

 

ראשית הפרשה בתוכנית תחקירים של ערוץ 10, שבמהלכה - התחזו אנשי ההפקה לנערות צעירות וניסו לפתות גברים להיפגש עימם בדירה ששכרו לשם כך. מפיקי התוכנית פנו למשטרה ועדכנו אותם לגבי פעילותם. מתברר כי המשטרה לא מיהרה לפעול ולמעשה - שיתפה פעולה עם אנשי התוכנית. כאשר הגברים הגיעו לדירה - צוות הטלויזיה נכנס אליה והטיח בהם כי מעשיהם מנוגדים לחוק.

 

מפיקי התוכנית הצליחו ליצור קשר עם כ-20 גברים במהלך כמה ימי צילום. השוטרים שהמתינו בסמוך לדירת-הכיסוי, נמנעו מלהתערב, למרות שהעבירה לכאורה כבר נעשתה - אלא רק לאחר שצוות הצילום השלים את עבודתו והחשודים יצאו מהדירה.

 

מהבקשה שהוגשה לבית המשפט עולה כי באחד המקרים התחזתה תחקירנית של התוכנית לילדה בת 13.5 שכינויה "לוטם המגניבה" והחשוד, שקרא לעצמו "באגסי" או "סופרנו", שוחח עמה על תכנים מיניים קשים והאיץ בה להיפגש עמו.

 

בין החשודים שנעצרו בפרשה: סרן במילואים בצה"ל, בכירים בחברות הייטק, טבחים, מהנדס,

ובעלי מקצועות חופשיים. ההצעות שהוצעו לנערות הצעירות היו רבות ומגוונות, אך החשודים כולם הכחישו כי באו לקיים יחסי מין עם הבנות. עם זאת, ברשות כמה מהם נמצאו אמצעי מניעה בעת שנעצרו.

 

נגד שניים מהחשודים הוגשו הבוקר כתבי אישום בבית משפט השלום בתל אביב. תשעה אחרים עדיין עצורים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
הפגישה תואמה באינטרנט
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים