שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  יצירה חדשה לשרון אייל בלהקת "בת שבע"

  להקת המחול תעלה בסוף חודש פברואר בבכורה עולמית את היצירה "מקארובה קביסה" של הכוריאוגרפית שרון אייל, העוסקת בעימות בין המושלם והמוטציה שלו

  להקת המחול "בת שבע" תעלה בסוף חודש פברואר את "מקארובה קביסה", יצירתה החדשה של הרקדנית והכוריאוגרפית שרון אייל. חומרי הגלם מהם שואבת עבודתה החדשה של אייל השראה הם התנועה הניאו קלאסית והמחול האפריקני שמשולבים זה בזה.

   

  לדבריה, העבודה מעמתת את המושלם עם המוטציה שלו, את האסתטיקה המדויקת מול שבירתה. בתהליך העבודה על יצירה זו היו לדבריה שותפים גם רקדני הלהקה.

   

  DJ אורי ליכטיק, שהיה שותף ליצירתה האחרונה "ברתולינה", לקח גם הפעם חלק ביצירת פס הקול שמורכב בין היתר ממוזיקה אפריקנית ומקטעי מוזיקה משנות השמונים של יוצרים כמו גלן ברנקה, טוקסידומון, סוניק יות' ורזידנס.

   

  היצירה החדשה מצטרפת לשורת עבודות שיצרה אייל במסגרת להקת בת שבע ובאופן עצמאי ובהן "Love", "Pan", "Ink" ו"Static" שנוצרה עבור אנסמבל בת שבע והועלתה במסגרת פרויקט הרמת מסך.

   

  הופעת הבכורה של "מקארובה קביסה" תציג במרכז סוזן דלל במוצ"ש, 23 בפברואר. משם תמשיך להופעות בתחילת חודש מרץ בתיאטרון ירושלים, תיאטרון גבעתיים והיכל אמנויות הבמה בהרצליה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מקארובה קביסה. המושלם ומוטציה
  צילום: גדי דגון
  לאתר ההטבות
  מומלצים