שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חיזבאללה על הדו"ח: האויב נכשל במלחמה
  גם נסראללה האזין בקשב לשופט וינוגרד, ואנשיו מביעים שביעות רצון: "הדו"ח מאשר את מה שידענו - ישראל ספגה מפלה"

  כמו בישראל, גם בלבנון עקבו בדריכות אחר פרסום דו"ח וינוגרד. ארגון חיזבאללה הודיע הערב (יום ד') כי הדו"ח מעיד פעם נוספת כי ישראל הובסה במלחמה.

   

  בהודעת הארגון נכתב: "הדו"ח אשר נמסר לראש ממשלת יישות האויב ובכיריו במערכת הפוליטית והצבאית, אישר כי יישות האויב נכשלה במלחמה האחרונה על לבנון בהשגת מטרותיה, וכי המלחמה הזאת היתה כשלון גדול ומסוכן".

   

  אחד מדוברי הארגון, חוסיין רחאל, הוסיף: "לבנון הצליחה לעמוד איתנה חרף המלחמה שבה החליטה ישראל לפתוח. הדו"ח מאשר את מה שחיזבאללה יודע מזה זמן רב: ישראל נכשלה לחלוטין במימוש מטרותיה וכי הצבא הישראלי ספג מפלה".

   

  בעולם הערבי עקבו בעניין רב אחרי פרסום הדו"ח הסופי של ועדת וינוגרד. הערוצים המובילים, כמו גם רשת "אל-מנאר" של חיזבאללה, שידרו את דבריו של השופט אליהו וינוגרד בשידור ישיר עם תרגום סימולטני. בתום השידור התפנתה כל תחנה כדי לנתח את הדברים.

   

  רשת "אל-ג'זירה" הקדישה לפרסום הדו"ח שידור מיוחד מאולפן בירושלים, בו התארחו סגן שרת החוץ, מגלי והבה, וחברי הכנסת נדיה חילו (עבודה) וטלב א-סאנע (רע"מ-תע"ל). לעומת זאת, ברשת "אל-מנאר" ניתחו את הדברים באמצעות פרשנים מטעמם, בניסיון להוכיח שמדובר בסממן נוסף המוכיח את נכונות טענותיהם כי מדובר בניצחון מוחץ של חיזבאללה ובתבוסה של ישראל.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איי פי
  הפגנת חיזבאללה בלבנון. ארכיון
  צילום: איי פי
  מומלצים