שתף קטע נבחר

רוצים לרכוש רק את חבילת הבסיס? לא ב-yes

מועצת הכבלים והלוויין: yes לא מאפשרת למנויים לרכוש רק את חבילת הבסיס, ומתנה זאת ברכישת חבילות נוספות. הורתה לה לחדול מכך. yes בתגובה: מדובר במקרה נקודתי

מועצת הכבלים והלוויין הורתה ל-yes לחדול מהתניית רכישת חבילת הבסיס, ברכישת ערוצים נוספים.

 

מבדיקה שערכה המועצה בשבועות האחרונים, עלה כי במוקדי המכירות של חברת הלוויין נמסר לפונים שלא ניתן לרכוש את חבילת הבסיס בנפרד, אלא רק במסגרת רכישת ערוצים נוספים ובתוספת עלות שמסתכמת בכמה עשרות שקלים מדי חודש.

 

מהמועצה נמסר, כי חברת yes רשאית במסגרת המבצעים שהיא עורכת מעת לעת, להציע לרכישה את חבילת הבסיס בתוספת ערוצים נוספים, אולם לא באופן שימנע אפשרות לרכישת חבילת הבסיס בנפרד.

 

יגאל לוי, מ"מ יו"ר המועצה, אומר כי מניעת האפשרות לרכוש את חבילת הבסיס בנפרד, פוגעת בעיקר באוכלוסייה החלשה, וכן מקשה על הלקוחות להשוות בין התמורה המוצעת בחבילת הבסיס של yes, לבין זו של המתחרה HOT. "חבילת הבסיס, כשמה כן היא", אמר לוי – "החבילה הבסיסית והזולה ביותר הקיימת, ואין למנוע מהציבור לרכוש אותה בנפרד".

 

מ-yes נמסר בתגובה, כי "זו איננה מדיניות החברה. באם אירע מקרה כזה, הרי שמדובר במקרה נקודתי. לאור פנייה זו של המועצה, אנו נרענן פעם נוספת את הנהלים על מנת למנוע מקרים אלו בעתיד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים