שתף קטע נבחר

זהירות: סכנת בעירה במזגני תדיראן

חברת תדיראן מוצרי צריכה מחליפה רכיבי פיקוד במזגנים עיליים מתוצרתה. בחלק מהמזגנים קיימת סכנה בעירה והחברה מבקשת מהלקוחות לתאם פגישה עם טכנאי מוסמך מטעמה כדי להחליף את הרכיב. בינתיים החברה מבקשת לנתק אותם מהחשמל

יש ברשותכם מזגן עילי של תדיראן? מומלץ לכם לבדוק טוב מתי הוא יוצר כי הוא עשוי להידלק. חברת תדיראן מוצרי צריכה הוןדיעה היום כי היא מחליפה רכיבי פיקוד במזגנים עיליים מתוצרתה. מדובר ברכיבי פיקוד במזגנים עיליים מתוצרתה עם תפוקת קירור של 24,000 BTU / 2.5 כ"ס ומעלה שיוצרו משנת 2002 ומזגנים עם תפוקת קירור 18,000 /BTU 2 כ"ס שיוצרו בין השנים 2002 ל-2004. מהחברה נמסר, כי הם עלולים בנסיבות מסוימות לבעור.

 

תדיראן מבקשת ממחזיקי המזגנים לנתק את המזגן מהחשמל עד לבדיקה על ידי טכנאי מוסמך. עוד נמסר מהחברה, כי רק טכנאים מוסמכים על ידי תדיראן יוכלו לבצע את הבדיקה וההחלפה.

 

תדיראן מבקשת ממחזיקי מזגנים בעלי הדגמים המצויינים בידיעה  להתקשר למוקד השירות של החברה, כדי לתאם ביקור של טכנאי מטעמה. הבדיקה וההחלפה יבוצעו על חשבון החברה. מהחברה נמסר, כי הרכיבים שיותקנו קיבלו את אישור מכון התקנים הישראלי. עוד נמסר, כי החברה תעניק שנת אחריות חינם לכל מזגן שיוחלפו לו הרכיבים.

 

מוקד השירות של תדיראן יענה לפניות לקוחות במספר: 1-800-700-073 בין השעות 08.00 עד 20.00 בימים א'-ה', ובין השעות 08.00 עד 14.00 ביום ו'. הלקוחות יוכלו לקבל מידע ולהירשם לביקור של טכנאי גם באתר החברה:

www.tadiran-appl.co.il

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים