שתף קטע נבחר

גרושה במצוקה כספית זכתה ב-4.5 מיליון בלוטו

מה צריך בחיים חוץ מקצת מזל? תשאלו את זוכת הלוטו הטרייה, גרושה ואם לשניים, השקועה בחובות עד צוואר. היא השקיעה בסך הכל 10 שקלים ו-40 אגורות בטופס לוטו, וגרפה לכיסה 4.5 מיליון שקלים. היא מיהרה מבניין הפיס באוטובוס לעבודתה

טיפת מזל, ים של כסף. אם לשניים מאזור המרכז, גרושה המתגוררת בדירת עמידר, ושקועה בחובות עד צוואר, השקיעה 10 שקלים ו-40 אגורות בטופס לוטו, והפכה היום (ד') למיליונרית כאשר זכתה ב-4.5 מיליון שקל בלוטו.

 

האישה, שמקום עבודתה עומד בפני סכנת סגירה, היא אחת הזוכות בהגרלת הלוטו השבועית. היא גרפה את הפרס הראשון עם אדם נוסף, ותיקח הביתה חצי מסכום הזכייה (שעמד על 9 מיליון). לאחר הזכייה, אמרה במשרדי מפעל הפיס: "אממן לאחותי החולה תרופות וטיפול, אשלם את שכר הלימוד של הילדים ואקנה מעמידר את הדירה".


הזוכה בלוטו (צילום: שמוליק רחמני)

 

האישה, בשנות ה-50 לחייה, הגיעה למשרדי מפעל הפיס בתל-אביב, לאחר שזכתה בהגרלה שהתקיימה במוצאי שבת. היא מילאה טופס לוטו פשוט של שתי טבלאות. המספרים שמילאה בטופס מרכיבים את תאריך יום ההולדת של בת אחייניתה.

 

האישה סיפרה כי היא מצויה בחובות רבים, ולפרנסתה היא עובדת כשכירה במשרה התובעת ממנה לעבוד גם בשבתות ובחגים. יש להניח כי מעכשיו תוכל לבלות יותר עם ילדיה, מבלי שתצטרך לעבוד אפילו יום אחד.

 

ואף על פי כן, כשהגיעה לאגף הזכיות במפעל הפיס, ביקשה מהאחראים לזרז את ההליכים המנהלתיים, כדי שתוכל להספיק לאוטובוס ולהגיע לעבודה בזמן. אגב, סיפרה האישה לנוכחים, מקום עבודתה נמצא בימים אלה בפני סגירה ואילו לא היתה זוכה בפרס, ייתכן שהיתה מוצאת עצמה מובטלת.

 

מה היא מתכוונת לעשות לאחר הזכייה? נשאלה הזוכה לאחר קבלת הצ'ק השמן. "הזכייה תעזור לי לממן לאחותי את כל עלויות הטיפול והתרופות, את שכר הלימוד של ילדיי ובנוסף, אני מתכוונת לעזור לכל מי שעזר לי ברגעים קשים", השיבה. "אך בראש ובראשונה, ארכוש מעמידר את הדירה בה אני מתגוררת היום".

 

תושב הדרום בשנות ה-50 לחייו, אב לארבעה, זכה בחצי השני של ההגרלה בלא פחות מתשעה מיליון שקלים. הוא הכפיל את סכום הזכייה בזכות טופס "דאבל לוטו" שמילא ב-42 שקלים בלבד. את הטופס, סיפר לעובדי אגף הזכייה, מילא "על הדרך", מיד לאחר ששלח טופס טוטו. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
לוטו. ארכיון
צילום: ירון ברנר
מומלצים